İphone 5C yedekleme sorunu

@nakata38 Doğru. Onu da söylemeyi unutmuşum. :) iOS 7'ye dönmek için yedek alıyorsanız maalesef yedeklemeyi telefonunuza yükleyemeceksiniz. iOS 7'de yedekleme yaptıysanız onu telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Satın alınanlar aktar yaptıktan sonra iTunes'e yetki verdiniz mı ?, bu çok önemli eğer vermezseniz hata vermesi normaldir.

Uygulamaları yedekle seçeneği ile yedekleme yapıyorum zaten, iTunes'ten yetkilendir dim ve telefondan bu bilgisayara güven seçeneğide tamam yani bildiğim tüm gereksinimleri yaptım. Anladığım kadarı ile IOS 8 uyum sorunu var. Zaten resimde görüldüğü gibi bağlantı kesildiği için yedekleme yapılmadığını belirtiyor.

Uygulamaları yedekle seçeneği ile yedekleme yapıyorum zaten, iTunes'ten yetkilendir dim ve telefondan bu bilgisayara güven seçeneğide tamam yani bildiğim tüm gereksinimleri yaptım. Anladığım kadarı ile IOS 8 uyum sorunu var. Zaten resimde görüldüğü gibi bağlantı kesildiği için yedekleme yapılmadığını belirtiyor.
Satın alınanları aktar yaptınız mı?, satın alınanları aktar dedikten sonra sizden yetkilendirme isteyecek eğer onu yapmadıysanız hata vermesi normaldir.

Yedekleme yapılırken yetkilendirme isteyecek ama yedeklemeye başlarken bu hatanın çıktığını söylüyor arkadaş. Yetkilendirme ile alakası yok. Zaten resimdeki gibi bağlantı kesildiği için yedekleme yapılamadığını belirtiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı