Iphone 5s 8.4 JailBreak yüklü uygulamaları arama sorunu

Arındemiro

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Dün iPhone 5s ios 8.4 sürümlü telefonuma TaiG ile JailBreak yaptım fakat arama kısmından aradığım şeyleri bulmuyordu. Mesela Zeppelin, sonra Cydia Installer'ı tekrar kurdum sorun düzeldi ama Zeppelini kurmak istediğimde kura tıkladıktan sonra ''Not:Bulunamıyor'' hatası alıyorum ve tweaki kurmuyor sadece Zeppelinde değil diğer bir çok tweaklarda da böyle mesela activator, flurry.. vs. Tweaklari kullanamıyacağımı görünce telefonu jbden çıkarttım, sizce sorun neden olabilir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de böyle sorunlar vardı, sıfırladım tertemiz oldu. Tavsiyem bulaşmayın böyle sorunları beraberinde getiriyor JB. :)

Bende de aynı sorun vardı, cihazı iki kere kapatıp açınca düzeldi. Aynı sorunu yaşayan başka kişilerde cihazı kapatıp açtıklarında sorunu çözdüklerini söylediler. Kısacası bu sorun cihazı kapatıp açınca düzeliyor. (İlkinde olmazsa bir daha kapatıp açmayı deneyin)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı