iPhone 5S alınır mı?

Alınmaz. Bütçeniz ne kadar?

Eski diyorsanız ben günümüzde 2011 model C6-01'i kullanırken rahatsız olmuyorum. Neyse bütçem 500 TL.

iPhone 5S'e 400 TL'den fazla vermem, bana göre alınmaz.

Söylediğiniz uygulamalardan şu anlık Google hariç hepsi indirilebilir durumda (bir süre sonra o uygulamalar da daha yüksek iOS sürümüne sahip Apple cihaz isteyecektir). Android bir cihazdan Apple bir cihaza geçtiğiniz zaman zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum, alışmanız 1 haftanızı bile almaz. Pil süresi olarak bayağı kötü, oyun performansı olarak da bir beklentiniz olmasın, çok fazla ısınıyor.

Oyun olarak pek bir şey oynamam, konsolum bana yetiyor zaten. Pil olarak IPhone'ler kötü bunu biliyorum ama YouTube, Google, WhatsApp gibi uygulamaları kullanırken bir günde 4-5 saat idare eder mi onu merak ediyorum.

Temiz bir iPhone 5S'e 500 TL'den fazla para verilmez. Pil süresi çok az, 2-3 saatte biter, oyun performansına gelirsek daha önce PUBG denemedim fakat diğer mobil oyunlarda sıkıntısız kasmadan oynadığımı hatırlıyorum.

O kadar da rezalet değildir be pili, neyse 500 TL'lik bir telefon istiyordum zaten fiyatı işime yarar.

Eskiden akıcı oynatabiliyordu PUBG'yi ancak son zamanlarda -hem FPS, hem ısınma hem de şarj bakımından- oynanamayacak hale geldi. Şarjı da nasıl kullandığınıza göre değişir ancak 2021 yılında sizi tatmin edeceğini düşünmüyorum. Piyasası hakkında da çok bir fikrim yok.

Lumia gibi doğamadan ölmüş telefonları kullansam bile beni tatmin eder, ben eskiyi kullanmaya alışığım.

Eski diyorsanız ben günümüzde 2011 model C6-01'i kullanırken rahatsız olmuyorum. Neyse bütçem 500 TL.

Oyun olarak pek bir şey oynamam, konsolum bana yetiyor zaten. Pil olarak IPhone'ler kötü bunu biliyorum ama YouTube, Google, WhatsApp gibi uygulamaları kullanırken bir günde 4-5 saat idare eder mi onu merak ediyorum.

O kadar da rezalet değildir be pili, neyse 500 TL'lik bir telefon istiyordum zaten fiyatı işime yarar.

Lumia gibi doğamadan ölmüş telefonları kullansam bile beni tatmin eder, ben eskiyi kullanmaya alışığım.
5S kullanıyorum. O kadar da rezalet pili. Mobil veri ile instagrama girildiğinde 10-15 dakikada %20'ye yakın şarj gidiyor. Oyun oynarken sen düşün.

2. telefon olarak kullanıyorum. Daha şimdiden bazı uygulamaların desteği kesildi. Örneğin sık kullandığım Outlook uygulaması iOS 14 ve üzerini istediği için yükleyemiyorum. iOS 15’in çıkışıyla bir sürü uygulama daha bu kervana katılacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak alın.

2-3 saati faraza söyledim, 2-3 saat bile giderse öp başına koy hocam.

Geri
Yukarı