iPhone 5s Alınır Mı?

Bende elimde ki iPhone 5 cihazımı satıp 5S almayı planlıyorum. 64 Bit işlemci parmak izi okuyucusu gibi özellikleri onu iPhone 6 ile aynı hizada götürecektir. Bu hiza ne derseniz güncelleme olur. Apple bir süre sonra işlemci farkı diye iPhone 5'ede güncelleme vermez. Bence şuan 5S ve üzerine yönelmeli herkes. Şimdiden iPhone 5 için uygulama uyumsuzlukları başladı. 5S alın pişman olmazsınız.

S'li modellere daha fazla uğraşıyor elma. Güncellemeler de birkaç versiyon daha fazla geliyor diğerlerine oranla. Kısaca tavsiye ederim.

Merhaba;

Öncelikle daha bir ay önce 1500 tl ye 5s almış birisi olarak hiç pişman değilim. Ben şunu al bunu al demeyeceğim. Senin telefondan ne beklediğin çok önemli. Sağlam bir tasarım, kullanışlılık, stabilite, kısacası taş gibi, telefon gibi telefon istiyorsan 5s bu fiyata değer. Ama ben oyun oynayacağım ekranı büyük olsun, tasarım önemli değil, kamera önemli değil diyorsan orta segment android telefonlara yönelmen daha mantıklı. Çünkü iphone oyunlarda kasmaz ama 4 inç te oyun oynamak tat vermiyor.

Benim 5s almasam alacağım iki telefon vardı. Samsung A8 ya da Sony Xperia M5. Eğer diyorsan ki ben android kullanacağım o zaman bu telefonları da bir incele derim.

Ama yok benim söylediğim kriterlerde bir kullanıcı isen yani telefonda çok oyun oynamayacaksan ve ben ios kullanacağım diyorsan 1500 tl ye 5s alınır.

Bu arada benim düşünceme göre M5 alınırsa sadece selfie kamerası için alınır. :)

Bende elimde ki iPhone 5 cihazımı satıp 5S almayı planlıyorum. 64 Bit işlemci parmak izi okuyucusu gibi özellikleri onu iPhone 6 ile aynı hizada götürecektir. Bu hiza ne derseniz güncelleme olur. Apple bir süre sonra işlemci farkı diye iPhone 5'ede güncelleme vermez. Bence şuan 5S ve üzerine yönelmeli herkes. Şimdiden iPhone 5 için uygulama uyumsuzlukları başladı. 5S alın pişman olmazsınız.

5'ten 5S'e terfi etmeye gerek yok. Ha ikinci el takasa girerim diyorsan olabilir ama satıp sıfırlayım dersen gereksiz masraf olur bence.

5'ten 5S'e terfi etmeye gerek yok. Ha ikinci el takasa girerim diyorsan olabilir ama satıp sıfırlayım dersen gereksiz masraf olur bence.
Kalkıp sıfırlama yapmıycam dediğiniz gibi sadece üzerine biraz para koyup ikinci el temiz bir 5S'e terfi edeceğim. Yoksa dediğiniz gibi 5'ten 5S'e sıfırlamak gerçekten çok gereksiz bir masraf.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı