iPhone 5s Alınır Mı?

Fevzi İnce

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Şu anki telefonum Asus Zenfone 5. Telefonum 1 yıllık oldu ve artık eskidiğini hissettiriyor. 1500 lira bütçem var ve kalın ve 5" üstü telefonlar beni açıkçası rahatsız ediyor. Bu yüzden Iphone 5s almaya karar verdim. Eski konulara baktım ama son güncellemeler ile görüşler değişir mi diye merak ediyorum...

iOS 9.2 ile yazılımı düzelttiler diyebiliriz. Şu an daha iyi durumda. İlerki güncellemelerde daha da iyi olacaktır. Almanızı tavsiye ederim.

Büyük ekran telefon beni de rahatsız ediyor bu yüzden vazgeçemiyorum 5S'den. 5S + iPad Mini 3 kombinasyonu yaptım rahatım :) 2 sene önce ayarladığım şekilde kullanıyorum. Sıfırlama veya firmware yükleme gibi birşey yapmadım 2 sene içerisinde gerisini siz düşünün. Ayda bir kere telefona restart atar yoluma devam ederim :) Performansı hala ilk gün aldığım gibi. Gereksiz kapanıp açılmalar, uygulamalarda takılma vs. sorunları yok takır takır canavar gibi maşallah :D Tek sıkıntım bu aralar batarya performansı onu da garantiye gönderip sıfır cihazla çözmeyi düşünüyorum. Ayrıca gelen sızıntılara göre 4 inçlik yeni bir iPhone gelebilir duyumları da bu aralar yayılıyor.Bu durumu da bir araştır. Yok hemen alacağım dersen de gözün kapalı alabilirsin.

Alınabilir tabiikide 64 bit işlemci ve parmak izi tarayıcısı ile yazılımsal desteğide uzun bir süre kesilmeyecek bir cihaz. 5S'ten sonrası ile yola devam edilmeli çünkü Apple artık 64 bite ağırlık verecek. Alınır.

iOS 9.2 ile yazılımı düzelttiler diyebiliriz. Şu an daha iyi durumda. İlerki güncellemelerde daha da iyi olacaktır. Almanızı tavsiye ederim.

iPhone 6 bile düzelmedi ki 9.2 ile. Bence 5S almayın artık.

Eğer 4 inç ekran yeterli diyorsan alınabilir fiyatı da düşmüşken.

Büyük ekran telefon beni de rahatsız ediyor bu yüzden vazgeçemiyorum 5S'den. 5S + iPad Mini 3 kombinasyonu yaptım rahatım :) 2 sene önce ayarladığım şekilde kullanıyorum. Sıfırlama veya firmware yükleme gibi birşey yapmadım 2 sene içerisinde gerisini siz düşünün. Ayda bir kere telefona restart atar yoluma devam ederim :) Performansı hala ilk gün aldığım gibi. Gereksiz kapanıp açılmalar, uygulamalarda takılma vs. sorunları yok takır takır canavar gibi maşallah :D Tek sıkıntım bu aralar batarya performansı onu da garantiye gönderip sıfır cihazla çözmeyi düşünüyorum. Ayrıca gelen sızıntılara göre 4 inçlik yeni bir iPhone gelebilir duyumları da bu aralar yayılıyor.Bu durumu da bir araştır. Yok hemen alacağım dersen de gözün kapalı alabilirsin.

Alınabilir tabiikide 64 bit işlemci ve parmak izi tarayıcısı ile yazılımsal desteğide uzun bir süre kesilmeyecek bir cihaz. 5S'ten sonrası ile yola devam edilmeli çünkü Apple artık 64 bite ağırlık verecek. Alınır.
Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkürler Apple Iphone 7'de 4 - 5" arası bir telefon çıkartacakmış. Artık çıkartma tarihine bağlı olarak Amerikadan isteteceğim. Sonuçta ekonomik durum önemli benim adıma...

Mikitaryan kardeş helal yani bu kadar boş konuşulamazdı. Abim Z1'den iPhone 6 Plus'a geçince dediği ilk şey şu oldu:

"Ben bu zamana kadar telefon kullanmıyormuşum."
O Abinizin sorunu. Ben ise Galaxy S6 edge kullanmama rağmen, elime iPhone 6 aldığımda dediğim şu oluyor "Bu telefon mu 2500TL+? Daha youtube da 1080p video açmıyor ben ne yapayım öyle telefonu."

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı