Çözüldü iPhone 5s batarya değişimi sonrası parmak izi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustea

Decapat
Daha fazla  
iPhone 5S cihazımın bataryası değiştikten sonra telefonu açtığımda parmak izini etkinleştirmek için şifreyi girin diyordu (Klasik telefon yeniden açıldığında istediği şey.). Şifreyi girdim ve ekrana parmak izin etkinleştirilemedi gibi bir yazı çıktı. Ayarlardan parmak izi ekle tuşu kapalı. Parmak izi ile kilidi açma özelliğini açınca ise parmak izi ayarlaması tamamlanamıyor diyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Sorunu çözdüm, bozulma gibi bir olayı yok sistemsel sıkıntıymış düzeldi, teşekkür ederim herkese.
Hayır normal bir telefoncuya.

Hocam o adam direkt açmıştır ekranı o Flex'i koparmıştır.

flex.PNG

Götürmeyin, Touch ID’yi falan değiştirmeye çalışır komple kaybedersiniz. Touch ID sadece o telefona ait anakartla çalışır, başka bir Touch ID takarsa senin anakartında çalışmaz. Dediğim yere gösterin. Onarabilirler.

Götürmeyin, Touch ID’yi falan değiştirmeye çalışır komple kaybedersiniz. Touch ID sadece o telefona ait anakartla çalışır, başka bir Touch ID takarsa senin anakartında çalışmaz. Dediğim yere gösterin. Onarabilirler.
Onarabilirde durup dururken bide ona para verecek miyim ?

Telefona hasar vermiştir. Gidin yarın gösterin sorununuzu. Yazılımsal bir hasar değil. Donanımsal bir hasar olduğu için yardımcı olamayız.

Keşke daha düzgün bir dil ile yazsaydınız. Softwaresel nedir? :)

Yazılımsal, donanımsal gibi kelimeleri kullanabilirdiniz..

Soruna gelecek olursak, genelde ekran değiştiğinde bu sorun ortaya çıkar ancak pil değişiminde de zarar vermiş olabilirler. Donanımsal bir durum gibi duruyor, yaptırdığınız yer ile görüşün.

Eğer bozulan yere götürürse para isteme şansı olur. Dediğiniz yere gidecek olursa adamların bozduğu şeyi yaptırmak için üzerine para ödeyecek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın bozduğu şey için para vericek kadar enai değilim :D batarya değişimi için verdim parmak izini niye değiştirip parasını veriyorum haha
Foto Parça adlı servise gönderirseniz demeye çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı