iPhone 6 Batarya değişimi sonrası parmak izi sorunu

merttboz1

Decapat
Kendim değiştirmeyi düşünüyorum bataryayı ama Touch ID çalışmama gibi sorunlarla karşılaşır mıyım? İnternette bir sürü Touch ID'si çalışmayan iPhone 6 var da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendim değiştirdim bataryayı ve hiç bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar.Eğer yapamıycaksan tamirciye götür.Hassas bileşenler olduğu için zarar vere bilirsin.

Cevaplarınız için teşekkürler demek istediğim elim yatkın bu konulara fakat touch id çalışmama sorunu olan iPhoneların ekranı mı değişmiş oluyor o yüzden karşılaşılan bi sorun mu?

Cevaplarınız için teşekkürler demek istediğim elim yatkın bu konulara fakat touch id çalışmama sorunu olan iPhoneların ekranı mı değişmiş oluyor o yüzden karşılaşılan bi sorun mu?

Hayır bazen kullanımdan, yere düşmeden kaynaklı da çalışmayabiliyor. Eliniz yatkınsa değiştirmek istiyorsanız değiştirin fakat sorumluluk yine size aittir, sonuçta telefon sizin, karar da sizin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı