iPhone 5s Değişimi

Orhan Z

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle merhabalar iphone 5s telefonumun ekranı oynuyor diye servise verdim ve değişim oldu yeni gelen telefonu bir kaç gün kullandıktan sonra telefonum şarj almamaya başladı tekrar servise verdim yine değişim oldu. Telefon geldi şuan kullanıyorum ama ilk telefonum gibi değil bilemiyorum belkide bana öyle geliyordur ama benim düşüncem iphone değişimi olan telefonlar sıfır değil sizin bu konuda düşünceniz nedir?

(Ayrıca apple güvenimi sarstı artık güvenmiyorum.)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu olayı özellikle müşteri hizmetleri ile konuştum. Dediklerine göre TÜRKİYE kanunlarından dolayı cihazlar sıfır ile değişim yapılıyormuş. Swap olayı ise sadece ABD'ye özgü bir olaymış.

Bende müşteri hizmeleri ile konuştum senin dediklerinin aynısını dedi ama bilemiyorum ben şuan iphone 6 aldım sıfır 5 ay oldu bu telefonun da ekranı oynuyor ama ben garantiye vermicem müşteri hizmetleri ile konuştum tekrar değişim olur diyorlar ama ben vermicem sıfır diye verilen telefon bence sıfır değil kim ne derse desin ben bunu 5s de anladım teşekkürler.

Bende müşteri hizmeleri ile konuştum senin dediklerinin aynısını dedi ama bilemiyorum ben şuan iphone 6 aldım sıfır 5 ay oldu bu telefonun da ekranı oynuyor ama ben garantiye vermicem müşteri hizmetleri ile konuştum tekrar değişim olur diyorlar ama ben vermicem sıfır diye verilen telefon bence sıfır değil kim ne derse desin ben bunu 5s de anladım teşekkürler.
Aynen öyle. Bende sıfır cihaz olmadığına dair duyumlar aldım. Genelde kasalar tertemiz olup cihaz içinde sorunlar -Donanımsal- -Wİ-Fİ, Sinyal vb- gibi sorunlar olduğu bahsediliyor.

Aynen öyle. Bende sıfır cihaz olmadığına dair duyumlar aldım. Genelde kasalar tertemiz olup cihaz içinde sorunlar -Donanımsal- -Wİ-Fİ, Sinyal vb- gibi sorunlar olduğu bahsediliyor.
Aynen öyle kardeşim bende o şekilde duymuştum sağdan soldan inanmamıştım apple böyle birşey yapmaz dedim ama kendi telefonumu garatiye verince anladım kullanıma engel bir durumu yok şuan iphone telefonu olan arkadaşlarıma da garantiye verdirtmiyorum telefonlarını :) Türkiye kanunlarına göre sıfır telefon veriliyorsa ozaman android telefonları da sıfırı ile değiştirmeleri gerek benim iphone dan önce 5 tane android telefonum oldu 3 tanesini garantiye vermiştim tamir edip edip yolladılar yani bu apple müşteri hizmetlirinin yalanı inanmayın...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı