iPhone 5S fotoğraflar bilgisayara nasıl gönderilir?

efeecan

Centipat
Daha fazla  
Bu telefon beni çileden çıkardı. Şu an sinir krizi geçiriyorum. Telefonun dokunmatiği bozuldu ve şifremi giremiyorum yeni ekran değiştirmeme rağmen. iTunes indireceğim ama telefon babama kayıtlı ve babam şifresini unutmuş, fotoğraflar yüzünden dedik fotoğrafları PC'ye atmak istiyorum telefonu açamadığım için o da olmuyor, 3uTools kullan diyeceksiniz -7 hatasını alıyorum, fotoları bilgisayara atıp sıfırlamak istiyorum telefonu.

Telefonun ekranı PC'ye yansıtıp şifreyi girip Bluetooth veya fotoğraf paylaş yapıp alabilirsin. En son çare Jailbreak ile telefonu açık hale getirip USB ile bağlanıp fotoları almak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı PC'ye nasıl yansıtacağım, ve şifre dediği n ne telefondan mı şifreyi gireceğim, Jailbreak siber bir suç değil mi?

Mesajlara yarın bakacağım teşekkürler.

Herhangi bir tarayıcıdan iCloud sitesine gir ve ve hesabını bilgilerini gir sonra fotoğraflar indirebilirsiniz RAR dosyası olarak PC'ye yuklenecektir.

Ekranı PC'ye nasıl yansıtacağım, ve şifre dediği n ne telefondan mı şifreyi gireceğim, Jailbreak siber bir suç değil mi?

Mesajlara yarın bakacağım teşekkürler.

Hayır JB bir suç değil ben öyle biliyorum sadece telefonun garantisini bitirir ve telefonu virüs bulaşması için daha kolay hale getirir satarken zorluk yaşar mısınız bilmiyorum.

Ben jailbricki araştırayım teşekkürler.

Hayır JB bir suç değil ben öyle biliyorum sadece telefonun garantisini bitirir ve telefonu virüs bulaşması için daha kolay hale getirir satarken zorluk yaşar mısınız bilmiyorum.

Hocam Jailbreak nasıl yapılır anlatır mısınız, para veya USB gibi bir şeyye ihtiyaç var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı