iPhone 5S için Batarya Önerisi

orcunycl

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Katana B17VGK-1030XTR
Intel Core i7 13620H
Nvidia RTX4070
64 GB (2x32) Kingston Fury DDR5 5600mhz RAM
MSI M480 2 TB SSD
Meslek
Matematik Öğretmeni
Merhaba arkadaşlar. iPhone 5s model telefona sahibim. Bugün şarjım %40 iken bir anda %1 gözüküp telefon kapandı. Ben de bataryamın artık ömrünü tamamladığını düşünerek batarya araştırmaya başladım. Çoğu yerde orijinal diye satılan bataryaların orijinal olmadığı bariz belli ki orijinalini gerçekten bulabileceğimi düşünmüyorum. Siz hangi marka batarya önerirsiniz? Nereden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi şehirde yaşıyorsanız o şehrin yetkili Apple servisine gidip değiştirebilrsiniz.
530 tl fiyat çektiler malesef.
Deji markayı bende gördüm işin açıkçası site ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama bir sitede yorumları okudum. Yorumların yarısından çoğu olumsuzdu o yüzden cesaret edemedim.
Bir de batarya ömrü telefonda yavaşlamaya sebep olur mu acaba? Örneğin önceden çok rahat oynayabildiğim mobile legends oyununu artık oynayamıyorum aşırı donmalar yaşanıyor.

Sanırım deji alıcam :) teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. iPhone 5s model telefona sahibim. Bugün şarjım %40 iken bir anda %1 gözüküp telefon kapandı. Ben de bataryamın artık ömrünü tamamladığını düşünerek batarya araştırmaya başladım. Çoğu yerde orijinal diye satılan bataryaların orijinal olmadığı bariz belli ki orijinalini gerçekten bulabileceğimi düşünmüyorum. Siz hangi marka batarya önerirsiniz? Nereden almalıyım?
Merhaba . Benim telefonumda şu aralar çok sıkıntı çıkarıyor bataryayı değiştiricem bonnygift denen bi marka var onun hakkında ne düşünüyorsunuz.
Merhaba . Benim telefonumda şu aralar çok sıkıntı çıkarıyor bataryayı değiştiricem bonnygift denen bi marka var onun hakkında ne düşünüyorsunuz
Merhaba . Benim telefonumda şu aralar çok sıkıntı çıkarıyor bataryayı değiştiricem bonnygift denen bi marka var onun hakkında ne düşünüyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı