iPhone 5S için kulaklık tavsiyesi

gsenesgs1923

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Öncelikle merhaba herkese.
Iphone 5s in orjınal kulaklığı artık beni tatmin etmediği için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Benim için önemli olan müzik kalitesi fiyat sınırım 200TL. Aklımda olan bir kaç model var veya önerebileceğiniz başka kulaklık var mı ? Kararsız kaldıklarım;

Razer hammerhead
Sennheiser cx275s
Sennheiser cx300
Razer hammerhead müzik konusunda nasıl iyi mi ? Pek karar veremedim, bundan dolayı önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple kulaklığı sizi neden tatmin etmedi anlayamadım fakat Sennheiser firmasının kulaklık işinde iyi sanırsam Razer daha çok oyun için.

Apple kulaklıkları gayet iyi ancak onun yerine bütçeyi fazla zorlamayacak f/p ürünü olarak Mi markalı Xianomi Piston 2,1 modelini öneririm. Baslar ve tizler gayet dengeli berrak bir ses var. Daha üst düzey dersen Beats ürünlerini fırsat yakalayarak %50 indirimli şekilde 250 TL civarında alman yararına. Kolay gelsin...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı