iPhone için mikrofonlu kulakiçi kulaklık tavsiyesi

4s kullanıyorum earpodsumdan şikayetçi değildim dışarı ses konusundan fakat kalitesi dışarıya ses verme konusundan pek değişmiyor. Ancak dışarıdan gelen sesi kesebilirsiniz diye düşünüyorum.

Cümlemi okuyunca biraz devrik olduğunu anladım :D Demek istediğim en kaliteli kulaklıklar bile dışarıya ses verebilir. Mühim olan aslında dışarıdan ses almaması, earpods da bu konuda başarılı benim için.

4s kullanıyorum earpodsumdan şikayetçi değildim dışarı ses konusundan fakat kalitesi dışarıya ses verme konusundan pek değişmiyor. Ancak dışarıdan gelen sesi kesebilirsiniz diye düşünüyorum.

Cümlemi okuyunca biraz devrik olduğunu anladım :D Demek istediğim en kaliteli kulaklıklar bile dışarıya ses verebilir. Mühim olan aslında dışarıdan ses almaması, earpods da bu konuda başarılı benim için.
Kesinlikle katılıyorum. Fakat @Emrah Yıldırım eğer dışarıya ses vermeye bir kulaklık istiyorsanız filtre özeliği varmı diye kontrol edin. Urbanears'ta var sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı