iPhone 5S Jailbreak Nasıl Yapılır ?

64502

Kilopat
Makaleler
5
Öncelikle merhaba, telefonumun iOS sürümü 12.3. Sürüm yükseldikçe telefonumun performansı düştüğü için Jailbreak yapıp 11, 10 gibi sürümlere dönmek istiyorum bu mümkün mü, mümkünse nasıl yapacağım ? Not: Bilgisayarım Hackintosh.

Bu videoyu kendi iPad Air cihazımda deneyecektim ama ana ekran butonu çalışmadığından DFU moduna giremedim, sizde deneyin çalışacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle merhaba, telefonumun iOS sürümü 12.3. Sürüm yükseldikçe telefonumun performansı düştüğü için Jailbreak yapıp 11, 10 gibi sürümlere dönmek istiyorum bu mümkün mü, mümkünse nasıl yapacağım ? Not: Bilgisayarım Hackintosh.
checkra1n aracı ile Jailbreak yapabilirsiniz fakat downgrade ile ilgili bir fikrim yok.

Bu videoyu kendi iPad Air cihazımda deneyecektim ama ana ekran butonu çalışmadığından DFU moduna giremedim, sizde deneyin çalışacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyeceğim teşekkürler.

Evet yüklemeden hiç o dediği kısımlara gelinmiyor zaten birkaç kez pyhton durdu hatası aldım acaba onla mı ilgili ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı