iPhone 5S servis yok hatası

ArdaRiche1

Picopat
Daha fazla  
YouTube'den video izliyordum gün içinde hiçbir sıkıntısı yoktu arama yapabiliyordum ve şarjı bitti kapandı telefon. Şarja taktım sonra açıldığında hücresel güncelleme başarısız diye bir hata verdi. Hücresel açmaya çalışıyorum fakat yanında hata yazıyor. Bu konuda biraz araştırma yaptım baseband ile ilgili bir arıza olduğunu düşünüyorum. Modem Firmware, ağ, Bluetooth'da yok gözüküyor fakat IMEI numarasını görebiliyorum. iTunes üzerinden yazılım atsam sorunu çözebilir miyim ya da bir fikriniz var mı çözüme dair? Olmazsa Apple servisine yollayacağım maalesef.

Benim iPhone 6'mda olmuştu bu hata. Önce Apple'a daha sonra Kadıköy'de bir telefon tamircisine götürdüm ve ikisinden de olumlu yanıt alamadım. Üstüne üstlük tamirci telefonu kötü kullanmışsın diyerek satmaya 200TL verdi yalnızca. Bilmiyorum belki fazla uğraşmamış ve araştırma yapmamış olabiliriz sanırım. Benim tecrübe ettiğim bu, umarım sana da aynısı olmaz ve tamir ettirebilirsin.

Benim iPhone 6'mda olmuştu bu hata. Önce Apple'a daha sonra Kadıköy'de bir telefon tamircisine götürdüm ve ikisinden de olumlu yanıt alamadım. Üstüne üstlük tamirci telefonu kötü kullanmışsın diyerek satmaya 200TL verdi yalnızca. Bilmiyorum belki fazla uğraşmamış ve araştırma yapmamış olabiliriz sanırım. Benim tecrübe ettiğim bu, umarım sana da aynısı olmaz ve tamir ettirebilirsin.

Anladım dostum ama durduk yere böyle bir sorunun olması sinirlerimi bozdu biraz, olmadı yenisini alırım ya da tamir ettirebilirsem bakalım.

Edit:
Arkadaşlar eğer telefonunuzda donanımsal bir sorun yok ise iOS sürümünü iTunes ile tekrar yüklemeyi deneyin derim benim sorunum böyle çözüldü eğer sizde işe yaramazsa servise gönderebilirsiniz büyük ihtimalle baseband arızası vardır.

Son düzenleme:
Anladım dostum ama durduk yere böyle bir sorunun olması sinirlerimi bozdu biraz, olmadı yenisini alırım ya da tamir ettirebilirsem bakalım.

Edit:
Arkadaşlar eğer telefonunuzda donanımsal bir sorun yok ise iOS sürümünü iTunes ile tekrar yüklemeyi deneyin derim benim sorunum böyle çözüldü eğer sizde işe yaramazsa servise gönderebilirsiniz büyük ihtimalle baseband arızası vardır.
bende de aynı durum var format attım telefona hat okumuyor pazartesi deneyeceğim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı