iPhone 5S SHSH Kayıtsız iOS 10.3.3'e Downgrade Rehberi

Hocam eploit failed hatasını çözemiyorum. EFI klasörü bende yok. Bir türlü Clover kuramadım zaten bilgisayara. İşlem başlıyor found diyor ardından telefon kendini yeniden başlatıyor. Kendim hemen DFU'ya alsam da exploit failed hatasını alıyorum.

Hocam telefonu buluyor, ama hemen telefon yeniden başlatıyor kendini. Bir süre DFU'ya aldırtmıyor. Bu sorun hayli canımı sıktı hocam. 2 aydır uğraşıyorum bir türlü yapamadım. 😖
Ekran Resmi 2020-02-24 00.53.48.png

Hocam config.plist dosyanızı atabilir misiniz ? Kext/Others klasöründeki FakePCIID_XHCIMux.kext ve FakePCIID.kext'in bir kopyasını alıp silin klasörden. USBInjectAll.kext'i de Kext/Others içine ve Kitaplık/Extensions klasörüne atın. Config.plist'de Clover congfigurator ile dediğim değişiklikleri yaptınız mı?

Hocam config.plist dosyanızı atabilir misiniz ? Kext/Others klasöründeki FakePCIID_XHCIMux.kext ve FakePCIID.kext'in bir kopyasını alıp silin klasörden. USBInjectAll.kext'i de Kext/Others içine ve Kitaplık/Extensions klasörüne atın. Config.plist'de Clover congfigurator ile dediğim değişiklikleri yaptınız mı?
Hocam dediklerinizi yaptım. Yarın atacağım hocam. Bugün çok yoruldum ve yarın sabah 6'da kalkacağım. Yarın öğleden sonra 5 gibi size döneceğim. Hızlı cevaplarınıx için çok teşekkürler.

Rica ederim hocam, ben de sizin gibi denemekteyim bir yandan iPad için umarım kesin bir çözüme ulaşacağım. iPhone'um sorunsuz oldu fakat iPad'de şu anlık takıldım. İyi geceler.
Ekleme: Sorunun hackintosh cihazlarda USB'lerin doğru ayarlanmamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, yarın çözeceğim umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı