iPhone 5S SHSH Kayıtsız iOS 10.3.3'e Downgrade Rehberi

Rica ederim hocam, ben de sizin gibi denemekteyim bir yandan iPad için umarım kesin bir çözüme ulaşacağım. iPhone'um sorunsuz oldu fakat iPad'de şu anlık takıldım. İyi geceler.
Ekleme: Sorunun hackintosh cihazlarda USB'lerin doğru ayarlanmamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, yarın çözeceğim umarım.

Kullandığınız tablet iPad Air mı? Okuldan eve uçup deneyeceğim tekrardan :)

O cihaza Checkra1n ile jailbreak yapabildiniz mi? Ben yapamadım günlerdir hatta haftalardır denememe rağmen.
Tablete denemedim ama telefona yapabildim.
@Exinie Yok hocam tablete olmadı hata veriyor.
Ekran Resmi 2020-02-24 13.32.20.png

Son düzenleme:
Tablete denemedim ama telefona yapabildim.
@Exinie Yok hocam tablete olmadı hata veriyor.
Eki Görüntüle 505575

Benimki hiç oraya gelemiyor, Googla'a Checkra1n Error Code -20 fix yazıp çözüm bulacağınızı düşünüyorum.
DFU moduna aldım zor da olsa fakat şu hatayı aldım ve cihazım kendiliğinden açıldı.

Screen Shot 2020-02-24 at 16.19.10 2.png

Son düzenleme:
macOS Sierra ile başarılı bir şekilde Downgrade ettim. Teşekkür ederim.
Sierra ile desteklenmediğini yazmıştı geliştirici arkadaş bilgilendirdiğin için teşekkürler, güle güle kullanın.
Benimki hiç oraya gelemiyor, Googla'a Checkra1n Error Code -20 fix yazıp çözüm bulacağınızı düşünüyorum.
DFU moduna aldım zor da olsa fakat şu hatayı aldım ve cihazım kendiliğinden açıldı.

Eki Görüntüle 505629
Hocam DFU modda ekranda iTunes simgesi olmaması gerek sizde var mı?

Sierra ile desteklenmediğini yazmıştı geliştirici arkadaş bilgilendirdiğin için teşekkürler, güle güle kullanın.

Hocam DFU modda ekranda iTunes simgesi olmaması gerek sizde var mı?

Evet şuan tüm öfkem geçti yaklaşık iki saattir sinir krizi geçiriyorum :)

Olayı anlatayım, tüm hataları düzelttim "ERROR: Exploit failed. Device did not enter pwned DFU Mode" hatası geldi ve bende bu konudaki çözümü yaptım.

Çözümü uygularken orta tuş devresini kopardım, eğer kopmasaydı DFU moduna girip IOS 10.3.3 kurulmuş olacaktı, ve mutluluktan havalara uçucaktım.

Koptuktan sonra öyle bir sinir krizi geçirdim ki anlatamam anca sakinleştim. Şuan inşallah sakince devam edebileceğim bir orta tuş olmadan DFU moduna girmeyi arıyorum.

Evet şuan tüm öfkem geçti yaklaşık iki saattir sinir krizi geçiriyorum :)

Olayı anlatayım, tüm hataları düzelttim "ERROR: Exploit failed. Device did not enter pwned DFU Mode" hatası geldi ve bende bu konudaki çözümü yaptım.

Çözümü uygularken orta tuş devresini kopardım, eğer kopmasaydı DFU moduna girip IOS 10.3.3 kurulmuş olacaktı, ve mutluluktan havalara uçucaktım.

Koptuktan sonra öyle bir sinir krizi geçirdim ki anlatamam anca sakinleştim. Şuan inşallah sakince devam edebileceğim bir orta tuş olmadan DFU moduna girmeyi arıyorum.
Hocam downgrade olcak derken mundar oldu tablet :D neyseki orta tuş o kadar pahalı bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı