iPhone 5S Şifre Değiştirme

Kamdi

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşim telefonda video açmış. Teyzemin kızı Nur'a vermiş o gene bir şey etmiş telefon şifresini değiştirmiş. Geri nasıl düzeltebilirim? Bilen varsa anlatsın. Bu sırada uğraşıyor olacağım.

Hard Reset işlemi var bunu buldum 5 için ama 5S te olucağını umuyorum ( Not : bütün bilgilerin gider unutma bunu yaparsan telefon ilk aldığın günkü gibi sıfır olur )
  1. iPhone 5'in Home (ekranın altındaki düğme) ve Power (üst bölümdeki açma kapama) düğmesine aynı anda tutun.
  2. Ekranda sürükle Kapat ibaresini göreceksiniz. iPhone 5 kapanana kadar bekleyin.
  3. Apple logosunu gördüğünüzde elinizi düğmelerden çekin. Hard reset yani fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirdiniz.

Maalesef Hard Reset telefonu fabrika ayarlarına döndürmez. Telefonunuzda Jailbreak yok ise iTunes ile telefonunuzu Restore ediniz.

Kardeşim telefonda video açmış. Teyzemin kızı Nur'a vermiş o gene bir şey etmiş telefon şifresini değiştirmiş. Geri nasıl düzeltebilirim? Bilen varsa anlatsın. Bu sırada uğraşıyor olacağım.

Tuş kilidi şifresi mi? İCloud şifresi mi? Neyin şifresi değişmiş, ne yapmış daha detaylı bilgi ver ki yardımcı olalım.

5S şifre değiştirme demiştim.Telefonun kilit şifresi yani ama boşverin sıfırladım :/ giden gitti artık yapıcak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı