iPhone 5S veya 4S benzeri telefon tavsiyesi

nikolasteslas

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, son günlerde piyasada böyle bir telefon bulabilir miyim diye araştırma yaptım eğer piyasada buna benzer sıfır telefon varsa parası neyse vereceğim eğer yoksa 5S alma taraftarıyım siz ne dersiniz piyasada bu ikisine benzer üretimi olan bir telefon bulabilir miyim?

Üretimi olanı bulamazsınız yıllar önceden üretimi bitti. Eğer kapalı kutu koleksiyonculardan almayı düşünürseniz ciddi paralar ödemeniz gerekir tahminimce. En düşük iPhone 6-6s yenilenmiş telefon alabilirsiniz.

SE
Arkadaşlar herkese merhaba, son günlerde piyasada böyle bir telefon bulabilir miyim diye araştırma yaptım eğer piyasada buna benzer sıfır telefon varsa parası neyse vereceğim eğer yoksa 5S alma taraftarıyım siz ne dersiniz piyasada bu ikisine benzer üretimi olan bir telefon bulabilir miyim?
2016 Alın.

Benzeri sıfır telefon yok, ekranlar artık 2016'daki gibi çentikli değil. 5S ise asla alınmaz, şarjı su gibi akıp gidecektir, depolama alanının kısıtlı olması yetmezmiş gibi %70'ini sistem kaplar. Uygulama desteği ne durumda orası ayrı bir muamma.

Üretimi olanı bulamazsınız yıllar önceden üretimi bitti. Eğer kapalı kutu koleksiyonculardan almayı düşünürseniz ciddi paralar ödemeniz gerekir tahminimce. En düşük iPhone 6-6s yenilenmiş telefon alabilirsiniz.

iPhone 6 da olabilir elimde Redmi Note 11 Pro var ama bana fazla geliyor hem büyük hem fazla teknolojik bana WhatsApp ve banka uygulamalarını açsın yeterli.

Pil süresi sorun olmaz derseniz aynı hissiyatı verecek 2 cihaz var; iPhone 12 mini ve 13 mini.

iPhone 12 alma taraftarıyım özellikleri çalışsın işimi görsün değişenli değişensiz fark etmez şu an bir iPhone 6 ile iPhone 12 mini arasındayım.

D

Benzeri sıfır telefon yok, ekranlar artık 2016'daki gibi çentikli değil. 5S ise asla alınmaz, şarjı su gibi akıp gidecektir, depolama alanının kısıtlı olması yetmezmiş gibi %70'ini sistem kaplar. Uygulama desteği ne durumda orası ayrı bir muam.

Dostum benim için şarj sıkıntı değil depolamada telefon kullanan bir insan değilim çünkü WhatsApp ile banka uygulamalarını açsın yeterli bir de alo desin.

iPhone 6 da olabilir elimde Redmi Note 11 Pro var ama bana fazla geliyor hem büyük hem fazla teknolojik bana WhatsApp ve banka uygulamalarını açsın yeterli.

iPhone 12 alma taraftarıyım özellikleri çalışsın işimi görsün değişenli değişensiz fark etmez şu an bir iPhone 6 ile iPhone 12 mini arasındayım.
Hocam 12 mini ikinci el 17.000-20-000₺ arasına bulunabiliyor ama pil süresi üzebilir, bunu göze alıyorsanız alınabilir.

D

Dostum benim için şarj sıkıntı değil depolamada telefon kullanan bir insan değilim çünkü WhatsApp ile banka uygulamalarını açsın yeterli bir de alo desin.

iPhone 6S kullanıyorum söylediğiniz şeyler için kullanıyorum. Performans olarak fazlasıyla yetiyor sadece şarjı biraz çabuk bitiyor ama çok problem görmüyorum onu da.

Hâlâ WhatsApp desteği var mı bilmiyorum ama varsa madem öyle diyorsun alabilirsin.

Geri
Yukarı