iPhone 5S vs Huawei Mate 10 Lite

Hangisi daha iyi?

• Huawei Mate 10 Lite

Oy: 0 0,0%
  • Iphone 5s

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    0
  • Anket kapandı .

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Arkadaşlar merhabalar, yeğenimin eski iPhone 5S telefonu boşa çıktı biz de onu babama vermeye karar verdik fakat ben diyorum ki vermişken iyisini verelim. Anneme bir telefon hediye etmiştim zaten fakat bütçe sıkıntımdan dolayı General Mobile GM GO 2 alabilmiştim, şimdi de babam bari iyi telefon kullansın istiyorum. Ben mobilde oyun oynamam, 1 2 fotoğraf çekeyim Instagram YouTube'da gezineyim yeterli bana. Hangi telefon daha iyi sizce, babama onu vermek istiyorum.
Not: 5S'in bataryası ölü.
Arkadaşlar merhabalar, yeğenimin eski iPhone 5S telefonu boşa çıktı biz de onu babama vermeye karar verdik fakat ben diyorum ki vermişken iyisini verelim. Anneme bir telefon hediye etmiştim zaten fakat bütçe sıkıntımdan dolayı General Mobile GM GO 2 alabilmiştim, şimdi de babam bari iyi telefon kullansın istiyorum. Ben mobilde oyun oynamam, 1 2 fotoğraf çekeyim Instagram YouTube'da gezineyim yeterli bana. Hangi telefon daha iyi sizce, babama onu vermek istiyorum.
Yardımcı olabilir misiniz acaba

Son düzenleme:

Yardımcı olabilir misiniz acaba
Mate 10 Lite daha iyidir. Onu kullansın. Ayrıca 5S'in bataryasını değiştir kullan.

Mate 10 Lite daha iyidir. Onu kullansın. Ayrıca 5S'in bataryasını değiştir kullan.
Mate 10'u babama verip 5s'i kendim kullanıyorum, dediğiniz gibi mate10 daha iyi bir telefonmuş, eksikliklerini uzun bir süredir hissediyorum şahsen ama olsun. Babam sevinsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı