iPhone 5s Wifi Kopma Sorunu

Alper P

Kilopat
Yer
Balıkesir/Altınoluk
Daha fazla  
Meslek
PHP Geliştirici
Merhaba Arkadaşlar 30 Nisan 2014 Tarihinde almış olduğum iPhone 5s'de 3 gündür wifi ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım.

Sorunum şöyleki appstore'dan bir uygulama indirmeye çalıştığımda bir hata alıyorum (resim aşağıda) bazen de safari ile gezinirken hata sayfası çıkıyor (resim aşağıda) sizce bu neden oluyordur restore etsem düzelirmi?

NVNXpk.png

aqpvLd.png

• iOS sürümü güncel
  • DNS Yok VPN Hotspotshield ve Tunnelbear kuruluydu onlar kaldırıldı
  • Modeme reset attım
  • Telefonu Kapattım Açtım
  • Modemin FW sürümü güncel

Wifiden yine indirmiyor. Safari ile sayfalar açılmıyor. Tuhaf olan şeyse google açılıyor fakat technopat açılmıyor yada farklı bir site.

Ama hücresel ile sorunsuz indirme yapabiliyorum ve sitelere girebiliyorum.

Wifi ile facebook twitter filanda sorunsuz açılıyor.

Sürüm;
iPhone 5S iOS 7.1.1 Hakkında.png

VPN Durumu;

iPhone 5S iOS 7.1.1 Ayarlar.png

Tekrar İndirmiyor;
iPhone 5S iOS 7.1.1 Uygulama İndirilemiyor.png

Technopat.net e girmeyi deneme;

Safari sunucuyu bulamadı.png

Google'a girme;

iPhone 5S iOS 7.1.1 Google.png

Hücresel ile uygulamayı indirme;

iPhone 5S iOS 7.1.1 Ana ekran.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şuan kendi kendine düzeldi hiç birşey yapmadım sorunu bir türlü çözemedim ben yinde restore edip aldığım sonuçları buradan paylaşacağım.

iPhone 5S iOS 7.1.1 Ana ekran 2.png

Restore yapmama rağmen sonuç değişmedi yine aynı hatayı alıyorum.

Son kez de restore ettikten sonra yedeği kurmadan yapmaya çalışacağım yine aynısı olursa son çare teknik servis e göndermek :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Safari ile İnternet'e girerken ben de arada sorun yaşıyorum, telefonu restore ettim bazen safari arada açılmıyor dese de http veya www ekliyorum düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı