iPhone 5S'e iOS 15 güncellemesi nasıl yapılır?

iPhone 5S için son resmî ana sürüm iOS 12'dir.
Bir tamir sırasında yanlışlıkla iPhone SE kasası yerine iPhone 5S kasası takılmış olabilir.
Eğer dayının iPhone SE'si yanındaysa sürüm ve cihaz bilgisini bize iletebilirsin.

Şöyle bir şey de var ki jailbreak ile görünen iOS sürümünü değiştirebiliyorsunuz.
Filza'dan "/System/Library/CoreServices/" bölümüne giderseniz SystemVersion.plist dosyasını görürsünüz.
Oradaki ProductVersion ve ProductBuildVersion girdileri değiştirilirse iPhone 5S'te iOS 15 görünmesi mümkün. Hiç önermem fakat böyle bir şey yapılabilir.

iPhone 5S için son resmî ana sürüm iOS 12'dir.
Bir tamir sırasında yanlışlıkla iPhone 5S kasası yerine iPhone SE kasası takılmış olabilir.
Eğer dayının iPhone 5S'i yanındaysa sürüm ve cihaz bilgisini bize iletebilirsin.

Şöyle bir şey de var ki Jailbreak ile görünen iOS sürümünü değiştirebiliyorsunuz.
Filza'dan "/System/Library/CoreServices/" bölümüne giderseniz SystemVersion.plist dosyasını görürsünüz.
Oradaki productversion ve productbuildversion girdileri değiştirilirse iPhone 5S'te iOS 15 görünmesi mümkün. Hiç önermem fakat böyle bir şey yapılabilirsiniz.

Ama bende bakayım dedim ve iOS 15'teki gibi widgetler, karanlık tema, arama yeri, Siri gibi şeyler değişik duruyordu not: Bu arada o telefon bozulmuş zaten konuyu açarken yazmıştım bozulduğunu.

Ama bende bakayım dedim ve iOS 15'teki gibi widgetler, karanlık tema, arama yeri, Siri gibi şeyler değişik duruyordu not: Bu arada o telefon bozulmuş zaten konuyu açarken yazmıştım bozulduğunu.
Büyük ihtimalle yanlış hatırlıyorsunuz o zaman. O telefon iPhone SE olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı