iPhone 5S'e iOS 15 kurmayı deneyince telefon açılmıyor

canbeyxd

Hectopat
Bir aptallık yapıp telefonumda bunu denedim ve şu an telefonda hiçbir şey yapamıyorum iCloud hesabıma bile giremiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1639747759627.png

IPhone'a geri yükle dedim işe yarar mı? 😞😞

Baştan söylemek istiyorum. Hiçbir iPhone'da, desteklenmeyen bir iOS sürümü yüklenebildiğini görmedim. Tık için çekilmiş videolara kanmayın. Sonrasında da olası çözüme geçiyorum.

Tam DFU moduna girin. Bu işlem ekranın sadece siyah kalmasıyla belli oluyor.
  1. Telefonunuzu PC'ye bağlayın.
  2. Home + Power tuşuna 10 saniye basılı tutun.
  3. Cihaz kapandıktan 5 saniye sonra power tuşundan elinizi çekin. Home tuşuna basmaya devam edin.
Buradan cihazınıza uygun olan iOS versiyonunu bilgisayarınıza yükleyin.

iTunes aracılığıyla restore işlemine başlayın. Bağlantı sağlandığında “Geri yükle” butonuna Windows'ta Shift+Sol tık, macOS'te Option+Sol tık kombinasyonu ile yüklediğiniz IPSW dosyasını seçin.

Baştan söylemek istiyorum. Hiçbir iPhone'da, desteklenmeyen bir iOS sürümü yüklenebildiğini görmedim. Tık için çekilmiş videolara kanmayın. Sonrasında da olası çözüme geçiyorum.

Tam DFU moduna girin. Bu işlem ekranın sadece siyah kalmasıyla belli oluyor.
  1. Sesi aç düğmesine basıp hemen bırakın.
  2. Sesi kıs düğmesine basıp hemen bırakın.
  3. Apple logosunu görene kadar yan düğmeyi basılı tutun.
Buradan cihazınıza uygun olan iOS versiyonunu bilgisayarınıza yükleyin.

iTunes aracılığıyla restore işlemine başlayın. Bağlantı sağlandığında “Geri yükle” butonuna Windows'ta Shift+Sol tık, macOS'te Option+Sol tık kombinasyonu ile yüklediğiniz IPSW dosyasını seçin.
Doğru. Bu tarz Jailbreak işlemleri cihazda sorunlar çıkarabiliyor. Apple bir çok konuda işi güvenceye aldı artık

Bir aptallık yapıp telefonumda bunu denedim ve şu an telefonda hiçbir şey yapamıyorum iCloud hesabıma bile giremiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1244311

IPhone'a geri yükle dedim işe yarar mı? 😞😞

Videodaki gibi aynı yerden eski sürümü yaz cihazı yeniden başlat düzelir formata gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı