iPhone 5S'ten iPhone 6S'e geçiş mantıklı mı?

Ucuza bulursan evet mantıklı 5s-6-7 kullanmış birisi olarak söylüyorum 5S ile 6 arasında çok fazla fark yok daha gelişmiş 5S gibi hissetiriyor 6S de ciddi bir performans artışı touch ID versiyou falanda yükseliyor tavsiye ederim ama imkan varsa 7 al.

Geçilir sonuçta daha iyi bir modele geçiş yapacaksınız. İmkan varsa S Plus modeli daha iyi olur. Farkı daha fazla hissedersiniz.
Plus çok büyük boyut olarak, 4 küçük 5.5 büyük geliyor 4.7 daha uygun gibi.
5sden 6S e geçmek mi? :D Samsung veya Huawei neyse ona geç daha iyi.
Samsungda Huaweide sevmiyorum ya, beğenmiyorum Androidi
7'ye zorla derim ben.
Aralarında 700-800 lira fark oluyor genelde o farkı verebileceğimi sanmamaktayım
Zaten Iphone 5'ten geçildiği için sorun yaratacağını düşünmüyorum. 1 gün götürür genel olarak ve o da yeterli olur diye düşünüyorum.
Muhtemelen bütçenizden dolayı böyle bir değişim yapabiliyorsunuz gibi duruyor. Kasa değişimi olduğu için kesinlikle geçilebilir bütçeye bağlı olarak. Fakat hali hazırda Apple Iphone 6'ların fişini çekiyor. Yeni güncellemeleri alamayacak o yüzden biraz dişinizi sıkıp para biriktirip, 7 plus yada 7'ye geçmek çok daha mantıklkı olacaktır.
7 bütçemi zorlar ama tabii imkanım olursa ona geçmek isterim ama şuan max 6s gibi gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı