iPhone 6 16 GB alınır mı ?

DarkNess3

Kilopat
Daha fazla  
2500 TL bütçem var. iPhone 6 16 gb modelini almayı düşünüyorum. Sizce 16 gb iyi mi ? Pek fazla oyun oynamam. Facebook, Whatsapp, Snapchat, Youtube, Skype vs. gibi uygulamalar kullanıyorum.

Bence sizin için 16GB gayet yeterli ancak bildiğiniz gibi İphone'a Samsung vb. telefonlar gibi SD kart takılamıyor. Bu yüzden kaç GB'lık alırsanız hep öyle kalıyor. Bunun için bence 32Gb modelini almalısınız.

Galiba sana 13gb falan kalıyor, az uygulama kullanıyorsan 16gb al. Ama o telefona o kadar para verecekseniz 32gb almalısınız, aceleniz yoksa benim fikrim güvenilir teknoloji mağazalarında indirim bekleyip 32gb modeli ucuza almanız.

Galiba sana 13gb falan kalıyor, az uygulama kullanıyorsan 16gb al. Ama o telefona o kadar para verecekseniz 32gb almalısınız, aceleniz yoksa benim fikrim güvenilir teknoloji mağazalarında indirim bekleyip 32gb modeli ucuza almanız.

iOS 8 de 11,4 iOS 9 da 12 GB yer kalıyor.

2500 TL bütçem var. iPhone 6 16 gb modelini almayı düşünüyorum. Sizce 16 gb iyi mi ? Pek fazla oyun oynamam. Facebook, Whatsapp, Snapchat, Youtube, Skype vs. gibi uygulamalar kullanıyorum.
Bence 15-20 gün daha bekle 6s çıkınca 6s al. Büyük ihtimal 6s en az 32 gb ile gelecek, 6s'in fiyatı pahalı bile olsa 6s çıkınca 6'nın 32 gb'tının fiyatı düşecek.

Bence 15-20 gün daha bekle 6s çıkınca 6s al. Büyük ihtimal 6s en az 32 gb ile gelecek, 6s'in fiyatı pahalı bile olsa 6s çıkınca 6'nın 32 gb'tının fiyatı düşecek.
Burada bir düzeltme yapmak istiyorum iPhone 6'nın 32GB versiyonu yok, 16, 64, 128GB olarak geliyor.

Apple kolay kolay fiyat düşürmez. Ayrıca iPhone 6'da 32 GB yok.
Doğru 32 yok 64 var yanlış söylemişim düzelttiğin için sağ ol, iPhone 6' nın fiyatı düşecek bana göre en az 300-400 civarı bir düşüş olur. Bu kadar düşüş Apple Store'da dediğin gibi hemen olmayabilir ama iPhone 6 satan çoğu yerde düşeceğini tahmin ediyorum. Zaten Apple Store'daki fiyatlar zamlı fiyatlar, başka yerde çok daha uygun bulursun. O kadar para veriyorsun sonra hafıza sıkıntısı çekme diye diyorum, bende müzik olduğu zaman video çekecek yer kalmıyor ve zaman zaman fotoğraf çekecek yer bile kalmıyor,sürekli bir şeyler silmekle uğraşıyorum.(tabi kullanımdan kullanıma değişir o ayrı). Benimkisi bir tahmin elbette ama 15-20 gün bekleyip almak sana çok sıkıntı vermeyecekse beklemek daha yararlı olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı