iPhone 6 32GB Nasıldır?

Aslında iş sadece telefonu eline aldığın zaman sana verdiği hisse bakıyor.

Ben de 2 3 ay önce GM 5'den Lenovo P2'ye geçmeyi düşünmüştüm. Hani özellikleri kağıt üzerinde iyi, ama hissiyatı boş. Yani ne bileyim, GM'ye göre daha iyi, ama ekranı ve kasası cidden üzdü beni...

He, bu dediğim ''telefonu dışına bakarak, hava atmak için alın'' değil. Yoksa ben hala P2 öneriyorum. F/P ürünü bir telefon...

Ama bir noktada da önemli, verdiği his.

Mesela @FurkanEmir41'in önerdiği telefonların hepsi, kendini kanıtlamış f/p ürünleri. Ama bana göre (S7 hariç) tasarımları güzel değil mesela.

iPhone 6 güzel mesela, ama cidden o 1 GB RAM günün birinde kendini salacak gibi geliyor bana... :)

Uzun lafın kısası; sadece özelliklere bakarak telefon alınmaz. Tasarıma bakarak da alınmaz.

Eğer illa iPhone 6 alacağım diyorsan, orada sana karışamam. Ama hala aklında sorular varsa, S7'ye veya 6S'e bak derim. :)

O zaman mecbur biraz daha zorlayıp daha iyisini alacağım. Bu zamanda 32GB depolama yeterli olur mu?

S7 al, geçen senenin en iyi telefonu hala çok iyi bir cihaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı