iPhone 6 batarya değiştirilmeli mi?

Brandt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 5 yıldır telefonun bataryasını değiştirmiyorum. Şu an pil sağlığı %83, şarjı 3.5-4 saat kullanımda gidiyor. Bekleme süresini bilmiyorum ama sürekli kullandığım zaman en fazla 4 saat ekran açık süresi alıyorum Wi-Fi ile.

Sizce Deji 2200 mAh batarya almalı mıyım? Orijinal veya Nohan gibi markalar alma gibi bir durumum yok, Deji'yi de outlet olarak 55 TL'ye alacağım. Sadece etiketlerde falan sorun oluyormuş zaten.

Onaylı sertifikalı marka ya da orijinal batarya tercih etmeniz gerekir bence. Olası bir sorunda ya da patlama durumunda mağdur olursunuz. 30 TL için hem sağlığınızı hem de telefonunuzu riske atmaya değmez bence.

iPhone 6 cihazımda 9-10 aydır Deji 2200mAh batarya kullanıyorum ve çok memnunum. Halen pil sağlığı %100 gözüküyor fakat yanlış gösterir mi bilmiyorum. Yine de orjinal batarya için fiyat bakın.

Onaylı sertifikalı marka ya da orijinal batarya tercih etmeniz gerekir bence. Olası bir sorunda ya da patlama durumunda mağdur olursunuz. 30 TL için hem sağlığınızı hem de telefonunuzu riske atmaya değmez bence.
Hocam telefonu satsam 400 lira etmez, 300 liraya gidip batarya takamam valla.
iPhone 6 cihazımda 9-10 aydır Deji 2200mAh batarya kullanıyorum ve çok memnunum. Halen pil sağlığı %100 gözüküyor fakat yanlış gösterir mi bilmiyorum. Yine de orjinal batarya için fiyat bakın.

Kaç saat ekran açık süresi alıyorsunuz hocam?

Fiyatları 90-140 TL arasında diye biliyorum. Seçim sizin tabi nasıl isterseniz.

Soyle diyim 4 saat ekran suresi cok kotu degil zaten , tavsiyem telefon boyutlarinda kucuk bir powerbank alin, hem sarj edersiniz ve telefonu degistirince kullanmaya devam edersiniz.
Kalitesiz batarya markalari genelde bi kac ay sonra kotu oluyor benim tecrübem bu yonde pek tavsiye edemiyorum.

Hocam telefonu satsam 400 lira etmez, 300 liraya gidip batarya takamam valla.

Kaç saat ekran açık süresi alıyorsunuz hocam?

Şu anlık durum bu şekilde mesela hocam.
597B93CB-B0FF-4055-BBA3-51F55295EBD5.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı