iPhone 6 Batarya Şişmesi

GSM iletişimdeki ürünlerin orijinal olmadığını belirteyim. Her ne kadar müşteri ile ilgili bir tutum ve parçaların orijinal olduklarını belirtseler de değildir.

Apple servis noktalarına zaman geçmeden göndererek 199 TL'ye değiştirin. Şu an yaşadığınız durum hem sağlık açısından riskli hem de cihaza zarar vermekte.
Hocam Apple yedek parçaları zaten orijinal olması imkansız gibi. Peki Samsung parçaları bile mi orijinal değil? Şimdi üzüldüm. Hani biliyorum Apple dışarıya orijinal parça vermiyor da bu üzdü beni.

Orijinallik kontrolünü Samsung yetkili servislerinde yaptırabilirsiniz. Onun dışında pek kolay olmamakta. Aynı görüntüde ve etikette Çin malı bataryalar kullanmakta. Bunu telefonu aldığınız ilk orijinal batarya kullanımına göre yordayarak anlayabilirsiniz.

Şahsi tavsiyem Samsung'dan sadece batarya alıp bir serviste batarya değişimi yaptırmanız. Samsung firması sadece batarya satışı yapmakta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı