İphone 6 çıkış fiyatı

tehlixe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İphone 5s almayı düşünüyorum ama bir yandan da 6 çıkacak diye düşünüyorum. İphone 6'nın çıkış fiyatı 2200-2500 arası olursa çıkınca onu alırım diyorum direk ama 3000 den satışa çıkar diye yorumlar var. 4s-5-5s ilk olarak kaç tl'den satışa çıkmıştı Türkiye'de ve 6s de kaç civarında satışa çıkar.

Almak için sırada bekleyen kişiler varken 2500'den aşağı çıkarmazlar.
Satışa çıkmadan önce özellikleri duyurulur. Bence özelliklerinin duyurulmasını bekle, eğer 5S ile arasında çok fark yoksa 5s al.

Iphone 5S 3000 liradan satışa çıkmıştı sanırsam ama 5S çıktığında Türkiye'de Apple bayisi yoktu. Teknoloji marketlerindeki Iphonelar gümrükten geçerken 3000 lirayı buluyordu fiyatı. Şimdi İstanbuld'da Apple Store açıldı ve orada fiyat çok daha makul olacaktır. Benim düşüncem maksimum 2600 lira olacağı yönünde.

Yanlışım varsa düzeltin, ben İphone 4S çıktığı zaman 3200 TL olarak hatırlıyorum. Bence İphone 6 2500-3000 arası gelecektir. Ama kısa bir süre içinde ucuzlar. Çok yüksek çıkarsa hemen almayın bence .

ilk getiren firmalar ne kadar kazansak kâr mantığı ile yüksek fiyattan sokuyor ama satış kanallari cogalinca normale donuyor ki zaten artik Apple burada boyle bir durum da olmayacaktır. yine de ilk girişte biraz pahalı olabilir, bir ay gibi bir sure fiyatı takip edip 6 almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı