iPhone 6 değişim cihazı alınır mı?

Iphone 6 almak istiyorum. Ancak 2500 biriktiremiyorum. Şu linki buldum :

Apple iPhone 6 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 238561712

Sıkıntı çıkarır mı ? Alsam ne gibi sorun olur ? @Recep Baltaş hocam siz I6 kullanıyordunuz. Yardımcı olur musunuz ?
Şahsen çok riskli bir hareket olduğunu düşünüyorum. Satılan fiyat ile bahsettiğiniz fiyat arasında cüzi bir miktar var. Böyle bir ürünü 2.el alma riskine girilmemeli. Son karar tabi ki sizin.

Şahsen çok riskli bir hareket olduğunu düşünüyorum. Satılan fiyat ile bahsettiğiniz fiyat arasında cüzi bir miktar var. Böyle bir ürünü 2.el alma riskine girilmemeli. Son karar tabi ki sizin.

Cevabınız için teşekkürler. Hata yapmamak için danıştım. Ve sizlere güveniyorum. İmkan bulursam sıfır alacağım. Eğet bulamassam da G4 alacağım. :)

Bir değişim cihazı kullanan biri olarak sorun çıkacağını zannetmiyorum. Yalnız aldığın yerinde güvenilir olması önemli. Alırsan, almadan önce cihazın IMEI yada seri numarası ile Apple sitesi üzerinden garanti sorgulaması yapmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı