iPhone 6 ekranda beyaz leke

Efe can samsun

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 6 beyaz lekeler var servise yollasam değiştirirler mi? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti kapsamındaysa ve senin yaptığın bir vuruktan, kırıktan, su kaçmasından değil ise değiştirirler.

Garanti bunu kapsar fakat onların incelemeleri sonrası belli olur. Biz telefona ne olduğunu bilmediğimiz için bir şey diyemeyiz. Sizden kaynaklı bir sorun yok ise ilgilenirler.

Garanti bunu kapsar fakat onların incelemeleri sonrası belli olur. Biz telefona ne olduğunu bilmediğimiz için bir şey diyemeyiz. Sizden kaynaklı bir sorun yok ise ilgilenirler.
Benim telefonumun alt kısmında beyaz çizgi ve ekranda lekeler var ve ben yollarsam ücretli bir şekilde işlem yapılmasından korkuyorum ve haporlör üzerinde inçe cızırtı var.

Benim telefonumun alt kısmında beyaz çizgi ve ekranda lekeler var ve ben yollarsam ücretli bir şekilde işlem yapılmasından korkuyorum ve haporlör üzerinde inçe cızırtı var.

Size sormadan ücretli bir işlem yapmıyorlar diye biliyorum. Size bilgi geliyor bu tutar karşılığında yapılacak diye onaylarsanız yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı