iPhone 6 ekrandan gelen çıt sesi

mehmetergok

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. iPhone 6 cihazımda aldığım günden beri ekranın alt kısmına ve ses tuşlarının hizasına bastırınca küçük çıt sesleri geliyor. Bunun için yetkili servise gittim ekranın garanti kapsamında değişeceğini söylediler. Şu zamana kadar da hiç el değmedi telefona sizce ileride pil ile birlikte mi değiştirsem veya ekran değiştiğinde ucuz ekran takma ihtimalleri vs. va?r mıdır acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz ekran takma ihtimali yok ama ben de yeni aldım 23 ay garantisi var ekranın sağ tarafından yapışkanı gitmiş gibi sanki tık tık sesli geliyor bastırınca acelesi yok benim için o yüzden şimdi değiştirmicem

Yetkili servise götürürseniz hiç bir şekilde ucuz ekran takma ihtimali olamaz. Dediğiniz sorun ekranın düzgün takılmamasından ya da arkadaşın da dediği gibi yapışkanın kalkmasından kaynaklanıyor. Apple'ı arayıp teknik destek isteyebilirsiniz sizi onlar daha doğru yönlendirirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı