iPhone 6 Ekranın Sağ Tarafına Dokununca ''Kıt'' Sesi Gelmesi

Bugün apple reseller'e gittim. İncelediler yurtdışında olduğum için burada biraz olaylar farklı Türkiyede nasıl bilmiyorum. Şuan hali hazırda sildim ve resetledim. Yetkili kişi telefonu inceledi. Büyük ihtimal sıfır telefon verirler diye söyledi. Neyse 3 ay benimde garantim kalmış.

Diyeceğim şu bazı forumlarda okudum. Vidaları sıkıp yolluyormış daha sonra yine aynı sorun yaratıyormuş. Neyse oradaki servis hizmet günü ne kadar bilmiyorum. 1 ay diye biliyorum. Seninde kısıtlı zamanın kalmış. Bir an önce git götür. Vidaları sıkıp sıkıp yollarlar sürekli gidip geri gelir telefonun ozamana kadarda garantin biter belkide bilginize kolay gelsin.

Bilginize cihaz değiştirildi. Sıfır telefon verdiler. Kolay gelsin. 1 Hafta bekledim. Yurt dışında yaşıyorum. belki Türkiye'de farklı olabilir.

Teşekkür ederim. Bende telefonda sordum servise getirin bakalım dediler. Üstüne para verirsem üst model alabilirmiyim dedim. Telefon da kişi rengini bile değiştiremiyoruz dedi bire bir aynısı verilir dedi.

Arkadaşlar bende de iphone 6 var sağ alt köşe de aynı sekil de bastırınca ses geliyor benim arkadaşım da 5s var ondada aynı şekilde ses geliyor oda bana telefon yere düştüğünde ekran esnesin kırılmasın diye öyle olduğunu söyledi bende inandım ma bilmiyorum şimdi şüpelendim valla :)

Benim telefonum yeni olduğu için acele etmiyorum. Biraz zaman geçsin değişim için götüreceğim. Tavsiyem sizde götürün.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı