iPhone 6 kapalıyken şarj oluyor

paWel

Hectopat
Yer
Van Edremit
Daha fazla  
Merhaba, Cihaz iPhone 6 kapalıyken şarj oluyor, Açıkken olmuyor. Bilgisayara bağlandığında gözükmüyor. Bir de Jail Break atabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Cihaz iPhone 6 kapalıyken şarj oluyor, Açıkken olmuyor. Bilgisayara bağlandığında gözükmüyor. Bir de Jail Break atabilir miyim?

Jailbreak chestrain ile yapıyorlardı benim bildiğim. Açıkken olmaması için şunu söyleyebilirim. Android telefonumda bunu yaşadığımda kapatıp 2dk sonra açarken şarja takıyordum düzeliyordu. Apple telefon için çalışır mı bilmiyorum.

Jailbreak chestrain ile yapıyorlardı benim bildiğim. Açıkken olmaması için şunu söyleyebilirim. Android telefonumda bunu yaşadığımda kapatıp 2dk sonra açarken şarja takıyordum düzeliyordu. Apple telefon için çalışır mı bilmiyorum.
Chekrain cihazı görür mü? O sıkıntı.

Chekrain cihazı görür mü? O sıkıntı.

Hocam orijinal olmayan kablolar bu şarj problemini yaşatabiliyor. Adaptörünüz ve kablonuz orijinal mi? Eğer iTunes görüyorsa checkrain de görür yüksek ihtimal.

Amerikan priz Apple adaptör+ orijinal şarj kablosu orijinal kapalıyken etmiyor. Sahtesi ediyor

Hocam orijinal ile iTunes bağlamayı dener misiniz bir? Hatta dfu moduna alıp yapın garanti olsun.

Son düzenleme:
Denerim.

Ucu Type-C ama, Laptop'unda Type-C girişi var olur mu?

DFU'da gördü.

Cihaz, DFU'da sıkıştı hata kodu veriyor 4003.

Dfu da nasıl sıkıştı ya? Vallahi bilmiyorum hocam dfu modunda hiç hata almadım ben. Cihazı kapatıp açabiliyorsan eğer normal açıkken dene yazılımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı