iPhone 6 Kavisli Ekran Koruyucu

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz gibi iPhone 6 nın ekranı hafif kavisli bir yapıya sahip. Bu bombeli yapıya uyacak temperli cam koruyucu arıyorum. Sağlam bir şey olması tercihimdir. İnternette bir sürü var ama ekranın yapısına uymadığından kötü duruyor. Bildiğiniz güvenilir, düzgün, sağlam bir koruyucu varsa yazarsanız çok memnun olurum.. :)

Teşekkürler fakat ben kırılmaz cam ekran koruyuculardan arıyorum sanırım bu jelatin. Ne kadar faydası olur ekranın kırılmasının önlenmesine ?

Teşekkür ederim ancak jelatinden çok temperli camın daha dayanıklı olacağını düşünüyorum.

Dafoni iPhone 6 Tempered Glass Premium Cam Ekran Koruyucu | MobilCadde.com / Cep Telefonu Aksesuarları

Bunu düşünüyorum tek eksisi ekranın kavisli kısmının boş kalması..

Birde bunun arka koruyucusu olanlarıda var. Bunlar ne kadar gerekli ve ne kadar işe yarıyor ?

Dafoni iPhone 6 Tempered Glass Premium Ön + Arka Cam Ekran Koruyucu | MobilCadde.com / Cep Telefonu Aksesuarları

Dafoni iPhone 6 Tempered Glass Premium Ön Cam Ekran Koruyucu + Arka Darbe Emici EKF | MobilCadde.com / Cep Telefonu Aksesuarları

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı