İphone 6`ya Ekran Koruyucu

Jumper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Iphone 6 için ekran koruyucu arıyorum. İnternette BUFF ekran koruyucuyu gördüm. Eğer söyledikleri kadar varsa gerçekten harika. Fiyatı 60 TL civarı bir şey olması gerek. Sizce alayım mı? Söyledikleri kadar dayanıklı mı? Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Test videolarını izleme şansım oldu. Çizilmeye ve darbeye karşı gerçekten dayanıklı. ( Hanzoluk yapılmadığı sürece. )
Ürünün çok çakması var, kendi sitesi üzerinden almanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim..

Videoları bende izledim sonuçta biz çekiçle vurmayacağız bir kez düştüğunde kurtarsın yeter. :)

Sadece ekran koruyucu ile olacak iş değil. Etrafını koruyacak bir kılıf olması gerek. Köşeden darbe aldığında ekran yine kırılır.

O kadar hassas mı? :(
Koskoca Apple'ın son teknoloji ürünü köşeden darbe alınca ekran patlıyorsa bence Apple bu işi bıraksın. 3000 TL'ye yakın para veriyoruz, bu mudur?

Bu kadar güvencen var ise neden ekran koruyucu alıyorsun? Güveniyorsan dene, sende öğren bizde. :)

Ben güvendiğime dair herhangi bir şey belirtmedim. :)

Fark ettiyseniz söylediklerinizden yola çıkarak şirkete karşı olan sitemimi belirttim. Aksine ekran koruyucu alan biri neden o kadar güvensin ki? Ağzınızla söylüyorsunuz.

Aynı kapıya çıkıyoruz. Metal de olsa her şey olabilir. Çoğu tanıdığımın başına geldi. Köşeden darbe alınca ekran çatlıyor.
Tam koruma için kılıf ve ekran koruyucu şart.

İphone alıp kılıf takmak ayıp olur.. :) Takmazsak ekran patlar. :D

Bir sorum daha olacak 16 gb mı ? 64 gb mı ?

Bütçe sıkıntısı yoksa 64GB.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı