iPhone 6 mı Note 4 mü ?

odoganrs1

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bu 2 telefon arasında kaldım sizce hangisi iyidir? Genelde telefonda oyun video film gibi işlerle uğraşıyorum iphone alınca alışabilirmiyim hep android kullanıyordum.

Kardeşim İPhone 6 almanı öneririm performans açısından Note 4 biraz önde görünse de, İPhone 6 işletim sistemi ile öne geçiyor bence. İOS'u hiç kullanmamış olsan bile pişman olacağını düşünmüyorum.

Edit: Ayrıca bunların yanında S6'yı da düşünebilirsin ki fiyatı İPhone 6 ile aynı.

Son düzenleme:
Note 4 daha iyi bir seçenek ihtiyaçların doğrultusunda. Ama Android kullanıcısı olarak kesinlikle İOS almanı tavsiye ederim. İphone 6+ daha iyi bir seçenek.

Tabi ki iPhone 6 diye bir olay olamaz. Arkadaş konuda film ve oyun için istediğini yazmış. Film için iPhone 6 iyi bir seçenek değil. 1400p görüntü seçeneği bile sunan Note 4 varken. Eğer iOS deneyimi yaşamak istiyorsan da iPhone 6 Plus al. Film için 6'ya göre daha ideal.

Açıkcası Samsung'un hiçbir telefonunu sevmem şuana kadar becerdiği haltlar sağolsun. Note 4' de kötünün iyisi diyebilirim. İkisi arasından stabiliteyi göze alarak iPhone 6 diyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı