iPhone 6 Plus Ana Ekran Tuş Sesi

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 15B
C

CPlOvEr

Ziyaretçi
iPhone 6 Plus'ımın ana ekran tuşuna bastığımda çok ses çıkıyor. Dışarıdayken ses gelmiyor. Ancak sessiz bir ortamda, yani evde çok ses çıkıyor. Bu yüzden acaba ana ekran tuşu bozuk mu diye düşünmeye başladım. Ana ekran tuşunun tüm işlevleri çalışıyor. Bu konuda bir sıkıntı yok. Ancak ses çıkardığı için, tuşun içine göçtüğünü veya kaydığını düşünüyorum. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı olanlar sessiz bir ortamda denerse sevinirim. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa ve Apple Store'da incelerken bende fark ettim. Onlarda da ses çıkıyordu. Biraz da basmaya bağlı. Ben değişik bastığımda ses gelmiyordu.

Teknosa ve Apple Store'da incelerken, ben de fark ettim. Onlarda da ses çıkıyordu.
Biraz da basmaya bağlı ben değişik bastığımda ses gelmiyordu.
Mesela kenardan bastığımda çok az ses geliyor, ortadan bastığımda çok ses geliyor. Ancak dışarıda, gürültü olduğunda duyulmuyor, evde duyuluyor.

Yeni telefonlarda olması mümkün. iPhone 4 kullandığımda ilk aldığım zamanlar bende de çıt çıt diye ses geliyordu. Kullana kullana gidiyor.

Bozuk değil tüm yeni alınmış (sıfır) iPhone'lar da böyledir. Sonradan ses azalabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı