iPhone 6 Plus ekranda beyaz çizgi çıktı

Ahmet'S

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-6700 ASUS RX 570 8GB OC
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün top oynarken arkadaşım beni videoya çeksin diye kameraya çekmesini istedim. Topa vurdum, top telefona geldi ilk arkadaşımın gözünün altına çarptı sonrada yere fırladı. Ekranda veya kasada herhangi bir hasar yoktu. Ekran koruyucu cama bile bir sıkıntı gelmemişti. Fakat, şimdi fark ettim ortanın hafif sol tarafında çift çizgi çıkıyor. Böyle her zaman çıkmıyor arada çıkıyor ve çıktığında çizginin çıktığı yerin sol tarafında dokunmatik çalışmıyor. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün top oynarken arkadaşım beni videoya çeksin diye kameraya çekmesini istedim. Topa vurdum, top telefona geldi ilk arkadaşımın gözünün altına çarptı sonrada yere fırladı. Ekranda veya kasada herhangi bir hasar yoktu. Ekran koruyucu cama bile bir sıkıntı gelmemişti. Fakat, şimdi fark ettim ortanın hafif sol tarafında çift çizgi çıkıyor. Böyle her zaman çıkmıyor arada çıkıyor ve çıktığında çizginin çıktığı yerin sol tarafında dokunmatik çalışmıyor. Sorun nedir?
Dokunmatik ve LED ekran bozulmuş galiba. Bir soğuk su ile telefoncunun yolunu tutun.

Ekranın bozulmuş ahbap, dokunmatik'de arızalı gibi duruyor, 150-180 arası bir fiyata belki orijinalini takarlar.

Panel bağlantı girişi yerinden çıkmış olabilir ve panel de bozulmuş olabilir. Tek çare içini kontrol etmeniz ya da servis.

Geri
Yukarı