iPhone 6 Plus iOS 12.5.7 Jailbreak nasıl yapılır?

Bütçe
0
6S ile alakası yok hocam, o telefon çok farklı bir şey.

USB'niz varsa buradan checkn1X ISO'sunu indirin, balenaEtcher ile USB'nize yazın. (içindeki her şey silinecek!) bilgisayar açılırken Windows'tan önce bir yazı çıkar genellikle. O yazıyı takip edin ve boot menüsüne ulaşın. (bilgisayarınızın modelini de söyleyebilirsiniz.)

Hocam farklı zaten 6'nın tüm serisini kullandım 6S de RAM yüksek ve sürüm almıyor ama bir arkadaşım kullanıyor Plus destekliyor ondan sordum.

Hocam farklı zaten 6'nın tüm serisini kullandım 6S de RAM yüksek ve sürüm almıyor ama bir arkadaşım kullanıyor Plus destekliyor ondan sordum.

Şu an 14 Pro Max kullanıyorum ama biliyorum hakimim bu telefonlara.

Şu an 14 Pro Max kullanıyorum ama biliyorum hakimim bu telefonlara.

1. konuyu dağıtmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
2. iPhone 6 ile iPhone 6S arasında 3 sürüm fark var.
3. Android kullandığınız gözüküyor eğer hakimseniz bu duruma düşmemeniz lazımdı.

1. konuyu dağıtmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
2. iPhone 6 ile iPhone 6S arasında 3 sürüm fark var.
3. Android kullandığınız gözüküyor eğer hakimseniz bu duruma düşmemeniz lazımdı.

Anlamadım ne demeye çalışıyorsunuz. Sürüm farkı olduğunu ben de biliyorum. 1. öncülünüzde daha düzgün konuşmanızı öneririm kimseyi bilip bilmeden yargılamayın. Hakimim konuya evet s daha güncel bir telefon 6 ve 6 Plus'a göre zaten s serisi bu yüzden var gerek 2 GB RAM ile öne çıkarken kamera konusunda da 4K 30FPS çekim yapıyor. Yani biraz laflarınıza dikkat ederseniz sevinirim.

"iOS 12.0 - iOS 14.8.1 checkra1n ile Jailbreak" rehberim yayınlandı, bakabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı