iPhone 6 Plus nasıldır ?

gallok3355

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar yada telefon yenilemeyi dusunuyorum. Şuanda kullandigim bilgisayar Toshiba satellite A300-2D4. Telefonum S3 mini. Eğer tel alirsam iPhone 6 Plus alacam. Bilgisayar da 3000 TL'lik bir sistem toplayacagim. Her hafta fikrim değişiyor. Sizin fikrinizide almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bilgisayar al. Apple ürünlerine aşırı zam geldi. S3 mini romlarla falan bi' süre idare eder.

6 plus almanın alemi yok. Bekleyip 6s modelini bir gör ama ben pek bir şey geleceğini sanmıyorum. Beklemiş iken note 5 gelir bu arada. Olmadı gider note 5 alırsın.

Bekleyip iPhone 6S alabilirsin. Daha yeni bir telefon olur. Alternatif telefonları düşünmeni öneririm. Bilgisayar olarak kasa toplamanı tavsiye ederim. Telefonda güzel alternatifler var.

İş adamıysan mail atıyor , sunumları inceliyor ,düzenlemeler yapıyorsan İphone 6 plus tercih edilebilir ama onun dışında iphone 6 daha uygundur.

Yalnız şunu'da bil. Misal e mail üzerinden gelen word dosyaları kaydedilemiyor. Buda yetmez gibi gönderir iken dosya değil link gönderiliyor. Iphonler'de böyle eksikler var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı