iPhone 6 Plus vs General Mobile 9

Sorduğunuz 2 model arasında GM9 Pro daha mantıklıdır.
İşletim sistemi hızlı ve güncelleme alıyor. android One kullanmış biri olarak tavsiye edebilirim. Ayrıca yedek parçası oldukça uygun.

6Plus eski kaldı artık. ayrıca Ekran kasa oranı düşük olduğundan biraz kaba kalıyor.
8Plus ımı satabilirsem bende GM9 düşünüyorum.

Alternatif bir ürün düşünüyorsanız 2200TL android dünyasında neler var bilen arkadaşlar yazacaktır.

@levent_yavuz 8 Plus modelinden cidden GM 9 PRO modeline mi geçeceksiniz?

6 Plus artik eski bir cihaz almanızı önermem, artik 1 GB RAM'li Iphone alınmasını da doğru bulmuyorum. Mi 8 Lite ve PF1 alabilirsin.

O ikisinden uzak dur git Mate 10 Lite ya da Mate 20 Lite al kafan rahat etsin bende Huawei markasını kullanıyorum fazlasıyla memnunum elimde P9 Lite var bu telefonu 2 yıl önce aldım daha 2-3 yıl kullanabilirim.
GM 9 Pro; Mate 10 Lite ve Mate 20 Lite'dan daha iyi bir telefon. GM'ın diğer ürünlerine bakarak yorum yapmayın. GM 9 Pro gayet alınabilir bir cihaz. Mate 20 Lite ile aralarında 400 TL fark var...

Normalde 5s kullanıyorum, fakat şu anda serviste olduğundan 1 haftadır GM8 kullanıyorum ve bence günlük işler için gayet yeterli bir cihaz. Ne ağır bir oyun oynarım ne de bütün gün kurcalarım telefonu. Arada bir Twitter ve Instagram'da gezinip Chrome'da dolanırım biraz. Şarjının en az 2 gün gittiğini de söyleyebilirim (Mobil veriyi o kadar LTE'de kullanmama rağmen). GM8 böyleyse 9 veya 9 Pro modelinin daha iyi olacağını sanıyorum (Android One programında olması da güzel bir artı tabii. Şu anda 8.1 yüklü bende). Gayet de alınabilir telefonlar bence. Yaşadığım tek sorun 4" ekrandan 5,7" ekrana geçince büyük gelmesi oldu :)

Ne kadar GM9'da karar kılsamda General Mobile hakkında düşünceleriniz nedir? Ben sağlam ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. İçindeki RAM ve işlemcisinden tutun hepsi fiyatına göre güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı