iPhone 6 şarj olmuyor

Borozan08

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, telefon şarj bitik gösteriyor 2 saat duruyor ama dolmuyor ve şarjdayken pil yok göstergesi çıktığında biraz uğraşıp tuşlara basarak açmayı başarabiliyorum ama Apple logosu geliyor daha sonra gidip siyah ekran geliyor sonra yine kapanıyor. Sorun neden kaynaklıdır nasıl emin olurum? Fazla masrafı olur mu?

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 14
Hocam bataryadan kaynaklıdır ortalama 200-400 lira arası maaliyeti olur size. Yardımcı olurum nasıl yapacağınıza dair.

Hocam bataryadan kaynaklıdır ortalama 200-400 lira arası maaliyeti olur size. Yardımcı olurum nasıl yapacağınıza dair.

Teşekkür ederim öncelikle, Telefonculara güvenip değiştirtmek mantıklı olur mu? Ve sorun bataryadan değilse ne yapmalıyım bir de dediğim gibi Apple logosu da geliyor gidip sonra siyah erkanda kalıyor yani başka donanımsal bir sorun değildir umarım yazılımsal ise çözülür kolayca. Cihazı ikinci el aldım ve aldığım kişi bana sadece Apple logosunun gidip geldiğini söyledi bende yazılımsaldır çözerim diye aldım.

Teşekkür ederim öncelikle, Telefonculara güvenip değiştirtmek mantıklı olur mu? Ve sorun bataryadan değilse ne yapmalıyım bir de dediğim gibi Apple logosu da geliyor gidip sonra siyah erkanda kalıyor yani başka donanımsal bir sorun değildir umarım yazılımsal ise çözülür kolayca. Cihazı ikinci el aldım ve aldığım kişi bana sadece Apple logosunun gidip geldiğini söyledi bende yazılımsaldır çözerim diye aldım.
Hocam öncelikle telefonculara hem güvenilir hem güvenilmez sağı solu belli olmayan adamlar ben aile dostu diye bildiğim adamın iphone 6 telefonumdaki alttaki iki vidayı arakladığına şahit oldum bahanesi de bir daha gelirsen hemen açar değiştiririz diye vidalamadım demesiydi nereden baksan falsolu herif. Sorun bataryadan değilse anakarttandır anakart tamirlerinde fiyat skalası geniş ve maalesef henüz başıma gelmediği için gidip kendim de yaptırmadım deneyimim yok bu konuda tavsiye veremem fakat bataryaysa internetten alıp kolayca değiştirebiliriz sizinle.

Geri
Yukarı