iPhone 6 satıp Xperia Z5 satın almak

• Konuyu başlatan acv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 918

acv

Megapat
Makaleler
1
Yer
Sehit Muhtar/Zambak Sok./Gumus Gerdan Apt./Beyoglu
16 GB iPhone 6'ya sahibim. Hepsiburada'da Z5'in 1450 TL'ye düştüğünü gördüm. Bu fiyata satıp, Xperia Z5 almayı düşünüyordum fakat SD 810'un ısınma gibi sorunları aklımı kurcaladı. Uzun zamandır mobil platformuyla içli dışlı olmadığımdan sizlere danışmak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok saçma bir hareket yaparsanız Z5 almakla. Elinizde bulunan İphone 6 Z5'ten bir çok açıdan iyidir.

Cihaz değiştirmeyi düşünüyorsanız kampanyalara giren İphone 7 alabilirsiniz. Alternatif olarak S7 Edge düşünüleilir. Aksi taktirde amiral gemisinden orta seviye bir cihaza geçtiğinizde elinizde kamera performansı ve işlem hızı olarak bir avantaj getirmeyecektir.

Iphone 6 hala yeterli bir model. Z5 modelinde kullanılan SD 810 modeli kronik ısınma sorunu var. Sony bu durumu ısı boruları kullanarak çözmüş yine de bu modeli almanı önermem.

İphone 6 RAM sıkıntısı çekiyor. Buna bağlı performans kayıpları oluşabiliyor. Son İOS güncellemeleri ile cihazın durumu daha bi kötüleşmeye başladı.

Sakın böyle birşey yapmayın.Z5 ilk çıktığı zaman almıştım.Aile sony kullanıyor diyerek..Hayatımda beni sinir küpü yapan başka bir telefon görmedim.Ekran 2 kez yandı.Hoparlör patladı,mikrofon bozuk (bozulmadan öncede ses yankı yapıyor diyorlardı).Şarj girişi çabuk bozuluyor ve cidden çok ısınıyor yazın çile oluyor kullanmak.Huawei p9 lite alın daha iyi

Zamanında Z5 ilk çıktığında aldım, telefonu açar açmaz ekranda beyaz zeminde lekeler vardı, ışık ekrana homojen dağılmıyordu. Üst hoparlör ile alt hoparlör aynı seviyede ses vermiyordu. Sim kart taktığım için geri alınmadı servise gitti. 25 gün sonra değişip geldi. Jelatinini sökmeden, sim kart takmadan yeniden açtım aynı sorun. Bende bekletmeden satmıştım. Etrafımda birçok kişide ısınma, ekran yanmasına şahit oldum. Karar sizin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı