Xperia Z5 vs iPhone 6s

Açıkcası dediklerinize söylenecek pek birşey yok. Bilgisizliğinizi farklı şeylerle örtmeye çalışıyorsunuz. Başından beri size sebeplerini belirtiyorum fakat siz bunlara cevap vermek yerine hala daha kişisel yorum diyorsunuz. Mesajımda iOS ile Android'i kıyaslayamacağımızı söylememe rağmen öyle yapmaya çalışıyormuşum gibi davranıyorsunuz. Hani başkası adına üzülmek diye birşey vardır ya, onu yaşattınız bana. Teşekkür ederim.
Önemli değil, herkes yediğinden ikram edermiş sizde laf yiyorsunuz anlaşılan ki sürekli yeni laf atıyorsunuz...

Daha fazla konu dışına çıkmaktansa konu izlemini kaldırmanızı öneririm hanım efendi, size iyi günler ve telefon incelemeleri dilerim. :like:

Önemli değil, herkes yediğinden ikram edermiş sizde laf yiyorsunuz anlaşılan ki sürekli yeni laf atıyorsunuz...

Daha fazla konu dışına çıkmaktansa konu izlemini kaldırmanızı öneririm hanım efendi, size iyi günler ve telefon incelemeleri dilerim. :like:
Laf mı attım ? :rolleyes: Siz hala daha cevap vermekten kaçınarak konudan uzaklaşmaya devam ediyorsunuz, size de iyi sosyaller. (y)

Laf mı attım ? :rolleyes: Siz hala daha cevap vermekten kaçınarak konudan uzaklaşmaya devam ediyorsunuz, size de iyi sosyaller. (y)
Peki hanım efendi ne öğrenmek, ne tartışmak istiyorsunuz söyleyin tartışalım yada size engin bilgilerimden birkaçını veririm. Sorun sorunuzu etiketleyin gelirim ben. ;)

Peki hanım efendi ne öğrenmek, ne tartışmak istiyorsunuz söyleyin tartışalım yada size engin bilgilerimden birkaçını veririm. Sorun sorunuzu etiketleyin gelirim ben. ;)
Keşke birkaç mısra örnek verseydiniz. Zira konu dahilinde kör cahilliğinizden başka birşey göstermediniz. Öğrenme namına bir çabanız olsa neyse fakat siz yanlış olanı savunmakta gerçekten engin bilgilere sahipsiniz. Karşı gelmekten başka birşey bilmeyen birisiyle tartışmak istemem, teşekkürler :)

Keşke birkaç mısra örnek verseydiniz. Zira konu dahilinde kör cahilliğinizden başka birşey göstermediniz. Öğrenme namına bir çabanız olsa neyse fakat siz yanlış olanı savunmakta gerçekten engin bilgilere sahipsiniz. Karşı gelmekten başka birşey bilmeyen birisiyle tartışmak istemem, teşekkürler :)
Size şunu demek istiyorum hanım efendi tamda size uygun bir söz bence...
Bir konuyu bilmemek ayıp değil, bir konuyu öğrenmemek ayıptır... :vaybe:

Yukarıdaki mesajımda bunu anlatmak istedim zaten ama okumadınız sanırım. Veya anlamadınız bilemem. :/
İyi sosyaller konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok siz ak diyeceksiniz ben kara. Siz Xperiadan nefret edeceksiniz ben iphonedan. İyi günler tekrardan sizi kıracak herhangi birşey yaptıysam kusurma bakmayın hanım efendi size iyi çalışmalar. :neo:

İyi sosyaller konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok siz ak diyeceksiniz ben kara. Siz Xperiadan nefret edeceksiniz ben iphonedan. İyi günler tekrardan sizi kıracak herhangi birşey yaptıysam kusurma bakmayın hanım efendi size iyi çalışmalar. :neo:
Xperia'dan asla nefret etmedim, hiçbir markayada kin beslemiyorum. Olayı nefrete dökmeye gerek yok, iyi olana iyi kötü olana kötü demek gerekir. Sizede iyi sosyaller.

Xperia'dan asla nefret etmedim, hiçbir markayada kin beslemiyorum. Olayı nefrete dökmeye gerek yok, iyi olana iyi kötü olana kötü demek gerekir. Sizede iyi sosyaller.
Şuan bütün konuyu başa çevirdiniz, neyse iyi günler.

Noob dostum kusura bakma lütfen konu dışına çıkıp senide rahatsız ettim. İyi sosyaller.

Yemin ederim konu tartışma programına dönmüş. Arkadaşım ben senin yerinde olsam tekrar düşünürdüm. Bir telefona o kadar para vermene gerek yok bence. Taş çatlasa 2000TL verilir bana göre :) Ha diyorsun ki illa bu iki telefondan birini alacağım. O zaman Xperia Z5 diyorum çünkü Android daha özgür bir ortam :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı