iPhone 6 Sosyal Medya için Yeterli mi?

gokmut

Hectopat
Daha fazla  
İphone 6 16 inceleme videonuzda yeterli gibi duruyor ama oyun oynamam. Sosyal medya instagram, twitter ve scorp hariç hemen hemen hepsini kullanırım. Facebook, periscope, vine vs ve 100 fotoğraf 3 veya 4 video bana yeterli olacak mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bol bol resim ve video çeken güncel içerik barındıran biriysen 1500-2000Tl arası "SD Card" desteği olan bir telefona yönelmeni tavsiye ederim.Soruna gelecek olursak iPhone 6 sosyal medya uygulamaları için fazlasıyla yeterli.

iPhone 6'nın şöyle bir artısı var, bitrate'leri 50.000 civarı kaydediyor. Doğal olarak 60 saniyelik video 500, 600MB olabiliyor. He derseniz ki; "Ben kısa kısa videolar çekeceğim, çektikten sonra da bilgisayarıma atıp, yerimi boşaltırım" 16GB sosyal medya için yeter de artar.

Anlattığın şekilde kullanacak isen bu telefona gerek yok. Bütçe çok yüksek. Başka telefonlara yönelmeni öneririm. Vereceğin para boşuna gitmiş olacak. Kart desteği olan bir telefon alır isen yeterli olacağını düşünüyorum.

İphone 6 16 inceleme videonuzda yeterli gibi duruyor ama oyun oynamam. Sosyal medya instagram, twitter ve scorp hariç hemen hemen hepsini kullanırım. Facebook, periscope, vine vs ve 100 fotoğraf 3 veya 4 video bana yeterli olacak mıdır ?

Anlatmış olduğunuz kullanım senaryosunda iPhone 6 'nın 16 GB modeliyle size sağlayacağı boş hafıza yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı