iPhone 6 teknik servisi önerisi

Fantastik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
iPhone 6 model telefona sahibim ancak şarj girişinde sıkıntı var. Temassızlık şeklinde zar zor şarj oluyor bu konuyu çözmek için internette gördüğüm kadarıyla pek çok firma var ancak daha önce kullanıp da memnun kaldığınız bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum. Yetkili servise götürmüyorum çünkü gerçekten çok yüksek fiyat çekiyorlar telefonun ederi ne kadar zaten... Diğer yerlerde 100TL civarında hallediyorlarmış ama size de danışmak istedim.

Yetkili servis’e vermeniz daha iyi olur, hatasız onarım yaparlar. Tuzlu biraz ama yapacak birşey yok. Diğer yerlerde ne yaptıkları belli olmuyor, örneğin şarj girişini yapayım der gider deji batarya takar orijinal bataryanı alır anlayamazsın bile.

Yetkili servis’e vermeniz daha iyi olur, hatasız onarım yaparlar. Tuzlu biraz ama yapacak birşey yok. Diğer yerlerde ne yaptıkları belli olmuyor, örneğin şarj girişini yapayım der gider deji batarya takar orijinal bataryanı alır anlayamazsın bile.
Evet ben de mümkün olduğunda orayı seçme taraftarıyım ancak bir servisle konuştum ve soket değişimi yapmadıklarını ancak telefonu ücret karşılığı değiştireceklerini söylediler. Dediğim gibi iPhone 6 olduğu için ederi ne kadar sanki.

Eğer İstanbuldaysan gsm iletişme gidebilirsin baya meşur youtube kanallarıda var hatta ben ordan ekran değişimi yaptırmıştım
Evet, İstanbul anadolu yakasındayım. Acaba herhangi bir şikayetiniz veya sıkıntısı oldu mu? Yoksa önerir misiniz?

Evet ben de mümkün olduğunda orayı seçme taraftarıyım ancak bir servisle konuştum ve soket değişimi yapmadıklarını ancak telefonu ücret karşılığı değiştireceklerini söylediler. Dediğim gibi iPhone 6 olduğu için ederi ne kadar sanki.

Evet, İstanbul anadolu yakasındayım. Acaba herhangi bir şikayetiniz veya sıkıntısı oldu mu? Yoksa önerir misiniz?
Yok gayet menmunun zaten oraya gidince sırayı görüceksin :D

Geri
Yukarı