iPhone 6 Twitter yüklenmiyor

Olmazsa TCL 10 Plus'ı kestirdim gözüme şimdilik. :D
Ben de 2500-3000 arası alırım alacaksam. Telefonu sosyal medyadan başka bir amaçla kullanmadığım için yeter diye düşünüyorum. Bir de ekranı 5.5" civarı model olsa daha güzel olur da şimdi en kötü 6.5" çıkıyor telefonlar. 😕

Ben de 2500-3000 arası alırım alacaksam. Telefonu sosyal medyadan başka bir amaçla kullanmadığım için yeter diye düşünüyorum. Bir de ekranı 5.5" civarı model olsa daha güzel olur da şimdi en kötü 6.5" çıkıyor telefonlar. 😕
Evet büyük ekranı bende hiç sevmiyorum ama küçük ekran kalmadı nedense artık. Benimde isteğim o yönde sosyal medyada takılıp etmesin, bir günü çıkarsın, fotoğraflar net olsun yeterli. Alacağım şeyin iPhone 6'dan aman aman üstün bir yanı pek olmayacak sadece daha güncel olmuş olacak.

Evet büyük ekranı bende hiç sevmiyorum ama küçük ekran kalmadı nedense artık. Benimde isteğim o yönde sosyal medyada takılıp etmesin, bir günü çıkarsın, fotoğraflar net olsun yeterli. Alacağım şeyin iPhone 6'dan aman aman üstün bir yanı pek olmayacak sadece daha güncel olmuş olacak.
Kesinlikle öyle. TCL tarzı telefonların güncelleme alması nasıl oluyor onu bilmiyorum. Uzun sürer mi güncel kalması? Bu konuda Xiaomi düşünüyordum ben de.

Kesinlikle öyle. TCL tarzı telefonların güncelleme alması nasıl oluyor onu bilmiyorum. Uzun sürer mi güncel kalması? Bu konuda Xiaomi düşünüyordum ben de.
Açıkçası onu bende bilimyorum. Özellik ve fiyat olarak baktım ona öylesine üstün körü. Şeytan diyor git bir tane Galaxy A12 al uğraşma.
Xiaomi'de bu fiyatlarda genelde Redmi olanlar mevcut onları da pek iyi değil diyorlar.

@Kunget Evet, bu konuda @Ellie Williams arkadaşım da Samsung önerdi. Xiaomi ile kıyaslama imkanı olmuş ve kalite farkından söz etmişti.
Yaklaşık 1 yıl önce babama Samsung almıştık 2.000 TL'ye şu an 3.000 TL civarı olması lazım. Malzeme kalitesi olarak pek fark göremedim açıkçası ben. Samsung'un düşük modellerinde malzeme kalitesi aman aman değil maalesef.
Daha uzun süre piyasanın içinde diye Samsung bir güven veriyor tabi.

Geri
Yukarı