iPhone 6 Vatan Bilgisayar Ek Garantisi

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Garantinin bitmesine az kaldı ve Vatan'dan bana mesaj geldi. 99 TL farkla garanti süresini 1 yıl uzatabilirsiniz Vatan'a ödeme yapınız diye geldi. Bu garanti Apple mi yoksa Vatan garantisi mi?

Bozulduğunda yeni ürün vermezler mi? Değişim yapmazlar mı?
"Uzatılmış Garanti kapsamındaki ürün için sözleşme kapsamındaki arızalar sebebiyle üç (3) onarım hizmeti tamamlandıktan sonra söz konusu üründe dördüncü (4) kez meydana gelen ve yine sözleşme kapsamındaki arızalardan kaynaklı bir onarım gerektiğinde VATAN müşteriye satın almış olduğu ürünün aynısını veya benzer özelliklere ve fonksiyonlara sahip muadil bir ürün veya ürünün ilk satın alma fiyatını aşmayan güncel piyasa fiyatına eşit miktarda VATAN hediye çeki verecektir. Teknolojik gelişmeler nedeni ile değiştirilen yeni ürünün fiyatı ilk ürünün satın alma fiyatından düşük olabilir. Buna karar verme inisiyatifi VATAN’da olacaktır."

Şartların tam metni linkte. Gözümden kaçan bir şey olmuş olabilir. Dikkatlice okuman lazım. Özellikle sözleşme metnini.

Bir de ek garanti ürün ile birlikte verilir genellikle. Okuduğum kadarıyla bunları yerine getiriyorsa o fiyata iyi.

Yeni alınan ürünlerde uzatılmış garanti alanlara ürün için ilk 1 yıl sigorta hediye ediyorlarmış. Sigorta konusunda çakallık yapmışlar.(2. linkte) Benzer bir durum ek garanti için varsa zararına olabilir.

Keyifli Garanti

Vatan Bilgisayar 'dan Keyifli Garanti Aldım Pişman Oldum!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı