iPhone 6 vs iPhone 6S

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Eylül-Ekim ayları arasında telefon almayı planlıyorum. Tercihim iPhone. Yalnız başlıkta da belirttiğim gibi bir sorunla karşı karşıyayım. Fiyatın değeri yok. Sizce beklenilmeli mi ? Yoksa iPhone 6 alınmalı mı ? Neden ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acil bir durum yok ise bekleyin. Nasıl olsa bütçe sorunu yok. O zamana kadar daha iyi telefon çıkar belki. Ve yeni modelin özellikleri net değil. Bütçenize göre daha iyi bir cihaz alma şansın var. Beklemeni tavsiye ederim.

Şuanda Samsung Galaxy S3 kullanıyorum ve pek memnum olduğum söylenemez. Soğudum artık Samsung ürünlerinden. Belki S6'yı iyi yapmış olabilirler ama ilerleyen zamanlarda hatalar vermeye başlar(tahminimce). İPhone 6 veya 6s alıcam neden dersen uzun süreli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için.

Şuanda Samsung Galaxy S3 kullanıyorum ve pek memnum olduğum söylenemez. Soğudum artık Samsung ürünlerinden. Belki S6'yı iyi yapmış olabilirler ama ilerleyen zamanlarda hatalar vermeye başlar(tahminimce). İPhone 6 veya 6s alıcam neden dersen uzun süreli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için.
Siz bilirsiniz. Samsung'un telefonları bir süre sonra güncelleme almayınca artık eski gücünü stabilitesini vb. kaybediyor. Aslında her telefon öyle ancak bu Samsung'da biraz daha fazla. İnşallah alacağınız telefondan memnun kalırsınız. :)

Pazartesi günü iPhone 6 aldım. Gayet memnunum. 6s ile gelecek Özellikler çok nadir kullanacağın özelliklerdir. Çünkü artık şu an olan tüm teknolojiler var 6'da. 6s gelince istersen satarsın 6yı. Ben büyük ihtimal öyle Yaparım gerçekten iyi özellik geldiyse. Nasıl olsa değer kaybetmeyen bir telefon. 5S bile çıkalı 20 ay Olmasına rağmen sadece 200TL düştü.
Ekleme: Bu Salı Telefona zam geldi. 2300'e almıştım şimdi 2600.
Ekleme2: iPhone 5S de zamlandı.
Bkz: 19 Mayıs Apple Zammı! | Technopat Sosyal

Pazartesi günü iPhone 6 aldım. Gayet memnunum. 6s ile gelecek Özellikler çok nadir kullanacağın özelliklerdir. Çünkü artık şu an olan tüm teknolojiler var 6'da. 6s gelince istersen satarsın 6yı. Ben büyük ihtimal öyle Yaparım gerçekten iyi özellik geldiyse. Nasıl olsa değer kaybetmeyen bir telefon. 5S bile çıkalı 20 ay Olmasına rağmen sadece 200TL düştü.
Ekleme: Bu Salı Telefona zam geldi. 2300'e almıştım şimdi 2600.
Ekleme2: iPhone 5S de zamlandı.
Bkz: 19 Mayıs Apple Zammı! | Technopat Sosyal
Söylediklerin doğru ama ; telefonu aldım mı bir daha paraya ihtiyacım olunca satarım yani aldım mı iyisini almak isterim. Fiyat artışından haberim var. Şuan acelem yok. 6s çıkana kadar bekleyebilirim. Çıktıktan sonra karşılaştırma yaparım eğer ki fazla bir özellik eklenmemiş, öylesine çıkartılmış hissi yaratırsa bana karşı, 6s'i almam. Yorumlarınız için Teşekkür ederim.

Söylediklerin doğru ama ; telefonu aldım mı bir daha paraya ihtiyacım olunca satarım yani aldım mı iyisini almak isterim. Fiyat artışından haberim var. Şuan acelem yok. 6s çıkana kadar bekleyebilirim. Çıktıktan sonra karşılaştırma yaparım eğer ki fazla bir özellik eklenmemiş, öylesine çıkartılmış hissi yaratırsa bana karşı, 6s'i almam. Yorumlarınız için Teşekkür ederim.
Bence beklemelisin, şuan 6 yada plus alman çok mantıksız olur. Neden dersen şuan ilk çıktığı zamandan bile pahalı durumda.
Yeni modelinin çıkmasına birkaç ay kaldı neredeyse. Sık dişini biraz daha ve yenisini al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı