iPhone 6 vs LG G3 ?

İphone 6. Büyük ekranlı olsun dersen 6 Plus. İphone lar yazılımıyla okadar iyi bir uyum sağlıyor ki düşük özellik ile piyasadaki tüm telefonlardan hızlı çalışıyor. ayrıca İphone 6 ile nfc desteğide geldi. Daha stabil. Virüs derdi yok.G3 te kötü bir telefon değil ancak İphone 6 daha iyi.İphone 6 nın bükülmesiyle ilgili birçok video var ancak her telefonla o kuvvetle bilerek zorlamaya çalışırsan bükülür.

G3 incelemesi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İphone 6 incelemesi Technopat : Kutu açılımı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnceleme :

İphonedo: İnceleme ve Kutu açılımı ( İphone 6 ve Plus ikiside var ) :

:) Dalgınlığıma gelmiş.

Bu arada çoğu insan İphone'un düşük özellikli olmasına kanıp başka markalara yöneliyor ancak yazılımdan dolayı daha hızlı oluyor. Ayrıca iphone'un 8 megapixellik kamerası Galaxy note 3 ile test ettim onun 16 megapikselinden daha net çekiyor.

İphone'un en büyük özelliği 6 sene boyunca güncelleme alması. Sen çöpe atana kadar dayanır. 2001 den 2014 de dayanan ipod gördüm. Apple ürünleri sağlamdır

ikisi de güzel telefon öncelikle ios mu yoksa android mi sorusuna karar vermelisiniz sonra da telefonda ki amacınızı bilmelisiniz benim amacımı iphone karşılıyor çünkü oyun oynamam fazla film çok izlemem yaptıklarım müzik fotoğraf ve sosyal ağlarda gezinmek ve uzun ömür dayanması beni tatmin ediyor şimdi iphone oyun açmaz mı gibi sorular sormayalım elbette açar ama lg g3 ün ekranı oyunlarda daha iyi eğer oyuncu isen tercihini lg g3 den yana kullanmalısın bence.

İki telefonda çok iyi. Ben olsam android alırdım. Çünkü android daha iyi kurcalanıyor. Bende kurcalamayı severim. Rom atarım, Romları kendime göre düzenlerim. Kurcalamayı seviyorsanız Android alın derim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı